Reply to Thread
Results 1 to 10 of 10

Thread: Dobrodružství, která nikdo nechce chodit.

  1. #1

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    216
    Monde
    Kouzelnictví

    Dobrodružství, která nikdo nechce chodit.

    Znáte ten pocit, když se vám průzkumník vrátí z dlouhého hledání a hrdě hlásí, že měl štěstí a našel dobrodružství "Synové Veldtu" a vy byste toho vola dali nejradši zbičovat, když Synové mají tržní hodnotu asi tak 100x menší než těch 9 kusů map, které mohl přinést, kdyby měl "smůlu"?

    Vážně by nešel průzkumník za knihy vylepšit tak, aby syny, pokusy a viktory nenacházel?

    Nebo vymyslet jiný způsob, jak tato dobra recyklovat? Po vzoru Diabla II a horadric cube, vhodím 3 (5, 7) různých dobrodružství a vypadne mi jedno jiné? Zpětný prodej v zásobárně (jako jde tisíc nápojů přeměnit na 10zl). Co já vím, cokoli? Když se dobro nedá prodat ani za náklady na jeho hledání, tak mi přijde, že je asi něco trochu blbě...

  2. #2
    Zergous's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    147
    Monde
    Kouzelnictví
    Jako nápad dobrý, ale asi snažší pro tvůrce by bylo ty mapy zjednodušit tak aby byly použitelné.

  3. #3

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    216
    Monde
    Kouzelnictví
    Roztrhat dobro na utrzky taky neni spatny napad.

  4. #4

    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    51
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak konkrétně u těch synů veldtu se to řešilo u Killsteho návodů a ono to není jednoznačné:
    http://forum.thesettlersonline.com/t...l=1#post189546

  5. #5
    Zergous's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    147
    Monde
    Kouzelnictví
    No je tam napsané, že je to mapa ouplně nahouby. A na exp jsou rozhodně lepší mapy.

  6. #6

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    souhlasím s jakoukoliv variantou nebo nahradit jinými adventurami toto jsou mapky které opravdu málo kdo jezdí, téměř spíš vůbec, za to ale v nadměrném množství chodí cechům i několikrát týdně odjet Piráty nebo TV tak proč ten násobek nezaměnit za něco užitečného nebo ty adv zrušit úplně, zhruba přede dvěma dny jsem na to upozorňovala v jiném vlákně, že není normální abych pouštěla 15 průzkumníků na hledání dobra a oni mi nosili jenom mapky, Veldty, Experimenty a Vyhnance, už jenom náklady na poslání průzkumníků při 15ti kouscích jsou neskutečné, někdo namítne máme výzkum, ale opět jsem psala od doby co jsem ho v základu aplikovala na hledání dobr se situace značně zhoršila předtím alespo%n 1x nebo 2x v týdnu donesli Seveřany nebo TB či BK, nyní 14 dní jen zminované mapy Veldti atd a 15 průzkumníků než vycvičím ve vědě na full tak kdo umí torchu počítat je mu jasné jak dlouho to asi bude trvat a opravdu mám pochyby zda v té vědě vůbec pokračovat, stav mi prostě přijde o hodně horší
    Last edited by Casiopea; 19.10.13 at 05:47.

  7. #7

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    je konicke ze pruzkumnik zarve "jupi" a vysledek je horsi nez samotne utrzky.. rozlozeni na utrzky by bylo vitanym aspektem hry..

  8. #8

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    59
    Monde
    Kouzelnictví
    Casiopea: Souhlasim stebou mam uplne ten samej problém.. Jednou tydne seveřani a ted po vylepšeni zrychleni hledani dobra. tak za mesic nenašli nic...

  9. #9
    LadyCariad's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Prague
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Podepisuji se, za posledních 14 dní mi přinesli sedm experimentů na odlehlém místě. To je dobrodružství tak akorát pro šílence, šli jsme ho jednou ve třech a i tak to byla nevýhodná krvárna. Mám pocit, že už průzkumníci nic jiného nenosí a je to vážně otrava

  10. #10

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    216
    Monde
    Kouzelnictví
    Já se rozhodl, že místo abych se řídil svými pocity, tak si budu pečlivě vést statistiku, co mi nosí vylepšení a co mi nosí nevylepšení průzkumníci... ale zatím se mi vrátili dohromady jen 27x, tak z toho nelze vyvozovat žádné relevantní závěry.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.