Reply to Thread
Results 1 to 9 of 9

Thread: Přihlašování

  1. #1

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví

    Přihlašování

    Já chápu že to je práce, chápu že 99% lidi na planete jsou lenoši a že knim možná patříte také, ale to přihlašování si zasluhuje DOLADIT!!!!!!!!!! a jeste jeden !

    Proč?
    zadává se jmeno, heslo, captcha, pokud jednu věc spletete, nepřihlásíte se a dokonce vám to ani nenapíse co ste vlastne podelali, u opisování kodu kterej je sotva čitelný pro mladého kluka, natož starši osobu s horším zrakem se přihlašovaní s vynucenym vyplnění captcha muže protahnout o pár desíte minut, jelikož sám neví jestli spletl heslo.
    Ano, blbeček rejpavej namítne, že heslo se da nastavit k zapamatovaní v prohlížeči, ale tuatam se beztak musite přihlasit postaru.. :-*

    Pokud natom někdo zapracuje, ušetříte lidem spoustu let života, nejen díky tomu že každy hned uvidi co napsal špatne, zda jmeno, heslo nebo kod, ale take nebude tak vzteklí, protože nebude muset proces opakovat dvacetkrát, než se strefí i s pokakaným kodem, kterej přečte každy patý člověk, což mě přivádí na myšlenku, ten kod by mohl být čitelnějši, co ho jen přeškrtat, nemačkat písmena nasebe, popřipade zvlnit.. ale když ksobe date l a zanej namacknete o, mate ztoho b... hehe

    Za odvedenou práci palec dolu.
    Last edited by SirCanthc; 04.09.13 at 14:46.

  2. #2
    Ravise's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    443
    Monde
    Kouzelnictví
    Já osobně se přihlašuju přes tu lištičku nahoře, žádná captcha, jenom mail a heslo.

    Last edited by Ravise; 04.09.13 at 17:38. Reason: obrázek
    Povídky z Globalu | Jak se správně ptát | Člen ex-[Sir]

    Odešel IRL dne 8. 10. 2015

  3. #3
    princ_Krason
    Guest
    Ahoj,jsem tu za pár známých.Nemůžou se vůbec nalogovat do hry a tak nemůžou napsat ani na podporu. Zadají mail,heslo a vyskočí jim okno,že se něco pokazilo " Je nám líto, vyskytla se chyba. Opětovně načtěte stránku a zkuste to znovu." Zkouší to už jakou dobu a pořád nic. Tak co mají teda dělat?

  4. #4
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj, toto bylo ráno, údržba uplay. Už přihlašování funguje.

  5. #5

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    no ja mam druhy problem,,, adobe flash player... nejde mi to upgradnut ,iba mi vyskoci okno kde je 1-3 krokya vic nic, nemozem robit nic klikam klikam a nic.....a notas si to neupgraduje sam... pomoze mi niekto? dik

  6. #6

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    Hello, from some reasons I cant login into game, it appear a requast to "Captcha" bu I do not see anything,.,,,,, What I options I have? Please when u set up any password verification make sure it works!!!!!!!
    Zase se nejde přihlásit, zabugovaná hra!!!!

  7. #7

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    Hello is there anyone who can help me with that fucking Captcha?
    Zdravím, je tu někdo ze support teamu, kdo mi může pomoci s tou zajebanou Captchou?

    DĚKUJI / THANK YOU!

  8. #8

    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    53
    Monde
    Kouzelnictví
    Captcha na mne vyskočí, když se mi někdo snažil dostat na uplay účet a bloknuli ho. Budeš muset si nastavit heslo na uplay.com.

  9. #9

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    Takto to funguje
    děkuji mnohokrát!!!

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.