Closed Thread
Results 1 to 1 of 1

Thread: Stopka na výrobu/těžbu atp.

  1. #1

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    14
    Monde
    Kouzelnictví

    Stopka na výrobu/těžbu atp.

    Zdravíčko, docela mi tady chybí funkce, která se vyskytuje například v počítačové verzi Settlerů - stopka na provoz určitého druhu... Koho by taky bavilo stopovat všechny těžaře jednoho druhu postupně, když by vklidu stačilo přihodit kartu s výrobky, kde by šla hodit stopka na určitý produkt.

    Příklad:

    Mám:
    od lesníka +500 borových stromů/12
    od těžařů +1200 kulatiny/12
    a od pilařů 300/12

    v zásobárně mám 1200/1800 kulatiny a vím, že to nespotřebuju, tak je zbytečný to vyrábět, tak bych to hromadně stopnul. Co vy na to?

    dodatek (nechci to tu zaflákat dalšími posty):

    Vylepšování základních staveb jako linie borového dřeva - pomocí nástrojů jako studny (sklady nechat)
    docílí se tím toho, že i začátečník si to bude moct vylepšit a ulehčí se hra a nejen díky skladům se taky ničemu neublíží... mramor a tvrdý se používá pak dost, takže o jeho účel bych se nebál, jde jen o to usnadnit hru do začátků a moct vyřešit jednoduše několik větví výroby... (nebo zavést alespoň první dva lvly na nástroje a pak přihodit mramor a tvrdý, když vám o to tolik půjde)
    Last edited by Osadnicek; 05.12.12 at 19:50. Reason: dodatek dalšího návrhu

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.