Reply to Thread
Results 1 to 6 of 6

Thread: Úkol - Dlouhé luky

  1. #1

    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví

    Unhappy Úkol - Dlouhé luky

    Zdravím vás,

    dnes jsem se díval na úkoly, které jsou předemnou a zistil jsem, že ve složce Jednotky bojující na dálku nám úkol, který se mi neotevřel. A to i když mám splněné podmínky pro jeho zpřístupnění (lvl 25 a výrobce dlouhých luků), mám lvl 30 a tu manufakturu mám též a stejně se mi tento daný úkol nezpřístupnil


    Prosím o radu,
    děkuji

  2. #2

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    22
    Monde
    Kouzelnictví
    mam uplne ten sami problem, uz 5x jsem psal na podporu a tam vete div se neudelali nic.

  3. #3

    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Mě se po zásahu úkol luky ukazuje jako splněný, ale nejdou převzít odměny, takže mě to pořád otravuje tím, že mi bliká upozornění splněný úkol a nejde se toho zbavit. Máte také takový problém? Čekám, jestli se to bude řešit hromadně, nebo jestli mám napsat opět na podporu.

  4. #4

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    Tento bug je tak neskutočne otravný, že viac otravná vec už v settlers snáď ani nemôže byť. Pri údržbe 10.9 to malo byť opravené, ale asi sa tak nestalo. Každý deň to odklikávam milión krát. Bolo by fakt skvelé keby tento bug konečne opravili.

  5. #5

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    mozno skusit zburat budovu a znova ju postavit,ale nemam otestovane,mne sa to po tej udrzbe opravilo,ked som postavila vyrobcu DL.

  6. #6

    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Aj v údržbe z 16.10. písali, že dlouhé luky sú opravené, ale zase sa nevydarilo. Uvidíme na budúce.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.