Reply to Thread
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 11 to 20 of 24

Thread: Chování MoDu k hráčům

  1. #11

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Pokud je nějaký problém s moderátorem (je třeba vulgární a podobně), tak napsat PM nebo pošeptat BB_Kahsi, podívám se, co se stalo a vyřeším to:
    Tak těžko Vám napíšu, když jsem stále odříznut od všech chatu. Píšete, že dočasně, ale už je to skoro 17h. Připadá mi to tu jako nějaký totalitní režim.
    Po nalogování do hry jsem měl totálně vykácený les, přitom vše mám nad produkci, vybourané doly, prázdné zásobárny, kasárny, prostě vše bylo v totálním bordelu.
    Trvalo mi asi 4hodiny, než jsem dal vše do pořádku tak jak tomu bylo před odstávkou serveru.
    A nebudu se bát napsat své rozhořčení a nesouhlas s postupem MoDu, když je neadekvátní a z jeho strany vulgární i když budu riskovat vyhození ze všech chatu (i cechovního, nemám přístup nikam), protože mi příjde sprosté od MoDa to co udělal mnohem víc, než moje věta na globálu.
    Laskavě se nechovejte jako páni světa a nejednejte s lidmi jako s blbci.

  2. #12

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    to že někdo dostane status moderátora, stoupne mu to do hlavy a potom neví kde ji má je věc víc jak známá roky dělám administrátora a vím o čem mluvím

    problém arogance na Globále je bohužel víc než známá a to nejen od některých tzv. moderátorů, bohužel častěji se té arogance nejhrubšího zrna dopouštějí sami kecálkové kteří na Globále trávíc 24h denně a s podporou moderátora jim křídla ještě rostou

    nicméně u některých moderátorů vidím spíš v problém v nějakém pravděpodobném doporučení, či snad nařízení hájit na veřejném chatu zájmy BB a sice v tom smyslu, utnou jakékoliv stížnosti či provace na Ubisoft hned z počátku, měli by si ale uvědomit, že je tu hodně platících hráčů, které dříve či později tyto navoněné manýry přestanou bavit, stejně jako post moderátora není na věky

    možná by stálo za to lidem také na foru vysvětlit co status moderátora vlastně obsahuje byť si myslím že je to vcelku jasné

    tedy chat moderátor - je člověk který nemá žádné informace o probíhajících úpravách, údržbách, postupech či v jaké fázi je nějaký momentální herní problém, je to člověk, který vlastně krom oprávnění někoho vyhodit z veřejného chatu nemůže dalšího nic - nicméně je to taky člověk a moderátor, který může dát dotazujícímu odpověď ve smyslu odkazu někam na forum kde je od administrátora nějaké info co právě probíhá nebo jaký nastal problém, také je to člověk, který krátkou větou může sdělit co se přihodilo a dodat že je to v řešení a že další informace bohužel nemá. V souvislosti s uvedeným ale také administrátor musí nějké vlákno na foru založit a informace co má tam napsat, což se ale včera nestalo. Po údržbě nastaly hodně hráčům technické problémy, ale žádné info na foru nebylo, odpoledne se tam objevila velmi krátká zpráva že budou zhozeny servery kvůli další údržbě, ale opět na foru nebyla informace.

    Takže tímto se také dotýkám zdejšího administrátora, již jednou jsem kritizovala pozdě umístěné informace na hlavní straně týkající se údržby, potom se Kahsi těžko může divit že hráči vřískají když ještě ani ve 22:00 není na hlavní straně údržba byť všichni víme že bude, ale s neustálým měněním a posunováním časů nevím v kolik začne když skončí viz. naposled. Pokud by byla dostatečná a včasná informovanost jak na hlavní straně tak na foru, jednoduše může moderátor odkázat a v případě odpovědi ve smyslu že "já nemám čas to pročítat" si s takovým lenochem poradí už velmi jednoduše a bez nějakých následných problémů, v každém případě to o čem tu píši ale není žádná triviální hloupost, s přibývajícími problémy, se může tomuto serveru stát že mu budou platící hráči odcházet.

  3. #13
    Foodman's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    36
    Monde
    Kouzelnictví
    "......se může tomuto serveru stát že mu budou platící hráči odcházet"



    a zbydou jen plačící

  4. #14

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    186
    Monde
    Kouzelnictví
    jo souhlasím, MOD by mohl třeba upozornit, že dotyčný napsal sprosté slovo nebo urážku, a až po tom dát třeba BAN, a ne z ničeho nic být odříznut od hry, nevědíc proč, za co, na jak dlouho atd.

  5. #15
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Málo kdy se stane, že by z čista jasna přišel ban, a to jsou jenom ty případy, kdy ten člověk naprosto jasně ví, co dělal. I tak, každý, kdo dostane chatban, vidí okno, kde je kdo/čas a hlavně, krátký důvod.

  6. #16
    Zergous's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    147
    Monde
    Kouzelnictví
    Mimochodem. ChatBan proč ne, ale proč je ban i na cechovní chat + proč nemá šéf cechu možnost dát někomu na cechu ban?

  7. #17

    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    44
    Monde
    Kouzelnictví
    Nebudu se zde vyjadřovat k tomu úryvku chatu, co jsem BB_Kahsi dal, to mluví samo za sebe. Nevím, proč se s tímto ještě autor měl nutkání pochlubit, že se neumí chovat. Asi netušil, že od všeho jsou dohledatelné logy. MODy bych zde taky nějak neřešil. Jsou to jenom lidi, můžou mít blbou náladu, pak jim stačí asi míň, ale jsem jim vděčný za ty všechny, které už tolikrát z chatu "vyfiltrovali" ať už kvůli spamu nebo zbytečným vulgaritám, rasismu apod.
    Teď už k argumentu, který tu zazněl vícekrát. "Platím jim za diamanty, tak by se ke mě měli chovat..." Mnoho lidí si myslí, že když něco zaplatí, že pak mohou cokoliv. Ale jsou tu pravidla hry, která každý při registraci odsouhlasil. To je stejné, jako kdybych si řekl, že když platím daně, tak si můžu jít třeba čmárat na silnici, na školu, která byla postavena díky mým daním apod. Takže ono vždy neplatí, že náš zákazník, náš pán. O takové zákazníky/výtržníky nikdo nestojí. Důvod? svým chováním mohou napáchat škody nebo odradit slušné hráče.

  8. #18

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    39
    Monde
    Kouzelnictví
    PapajaCZ slušně by se měli chovat všichni, ale pokud za něco platím tak taky za to něco očekávám aspon jasnou a srozumitelnou odpověď na jasnou a srozumitelnou otázku a ne nic neříkající odpovědi.
    Pravidla hry platí, ale nedivím se, že se zde hodně lidí vzteká chvílemi to tu vypadá jako kdybych si šel koupit auto a nebyl v něm motor, taky bych se vztekal. pokud poskytuji nějakou službu tak by měla být kvalitní

  9. #19

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    39
    Monde
    Kouzelnictví
    Dávat bany za to, že někdo napíše nabídku do všech záložek je prasárna. Takže když někoho pozdravím na globále, v cechovním a na nápovědě, dostanu ban. Trochu se nad sebou zamyslete. Bany za sprostá slova, vulgarismy ano, ale za tohle je to naprosto směšné. Trochu přemýšlení u toho co dělám nikomu ještě neuškodilo.
    Některé reakce BB jsou naprosto nepřiměřené např.:
    Na dotaz že generálové chodí jak chtějí, je odpověď, že bloky nejsou schváleným postupem hry. - Dobrá odpověď místo vyřešení problému

    Začněte se chovat tak jak máte. Začíná tu platit obdoba hesla dej blbci funkci a vymyslí lejstro.

    A ted mi mužete dát ban za pravdu

  10. #20

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    216
    Monde
    Kouzelnictví
    "Bloky nejsou schálený postup hry" mi přijde jako donebevolající alibismus, když vidím že např. zkušený generál bojuje 2x rychleji než běžný. K čemu jinému to asi má sloužit když ne k blokům?

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.