Reply to Thread
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 10 of 24

Thread: Chování MoDu k hráčům

  1. #1

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví

    Chování MoDu k hráčům

    Dobrý den,

    po dnešním dni, kdy jsem se snažil lognout zhruba kolem 10h mi bylo znemožněno nalogování do hry, z důvodů, které mě nezajímají jako hráče co si kupuje drahokamy a v podstatě je zákazník této hry, kterou provozuje společnost UBISOFT.
    Zhruba kolem 18h jsem se dostal do hry a pokusil se na chatu dostat odpovědi, v podstatě mi jeden z MoDu odpověděl výsměchem, nedostal jsem žádnou zpětnou smysluplnou reakci, což mě samozřejmě rozčílilo (koho ne) a do chatu jsem napsal "vlezdoprdelky" načež jsem dostal kick z chatu od MoDa (myslím že se jmenoval Klidek nebo tak nějak).
    Ok, respektuji, že na chatu se nesmí člověk vyjadřovat vulgárně, ale aby se MoDi chovali tak jak tomu je dosud, arogantně bez jaké koliv výzvy, nebo ochoty vyjít vstříc, od čeho tu v podstatě ten nápis MoD mají, tak to mi příjde sprosté a z jejich strany mnohem víc než to slovíčko které jsem napsal já.
    Rád bych tímto upozornil všechny hráče, aby se zamysleli nad tím, jaká tu funguje politika, uvědomil jsem si, že se nemám jak bránit, kam se obrátit s problémem, MoDi se chovají jak bohové a když se jim něco nelíbí tak to jednoduše ignorují a nebo Vás vyhodí z chatu tak jak to udělali semnou.
    Nelíbí se mi tento přístup a ani servis který je mi nabízen touto společností, resp. lidmi na tomto serveru a chtěl bych tímto topicem protestovat sic možná bezvýznamně.

  2. #2
    Zergous's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    147
    Monde
    Kouzelnictví
    Budeš se divit ale nic nového pod sluncem. Tak máš dvě možnosti hrát jinou hru, nebo to zkousnout. Je to smutný, ale je to tak.

  3. #3

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    55
    Monde
    Kouzelnictví
    No vidíš, já se pro změnu stále nemůžu do hry od rána až do teď dostat vůbec...

  4. #4

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak zkousávat to nechci, nejsem v práci.. a Ubsoft by taky určitě nechtěl, aby jeho zákazníci v zábavném průmyslu museli něco skousávat.

  5. #5

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    39
    Monde
    Kouzelnictví
    Já bych doporučil aby každý dělal to svoje kdo umí házet lopatou at háže lopatou, kdo to neumí tak at to raděj nedělá tyhle akce pokus omyl mi udělat moji zaměstnanci tolikrát co je to tady tak už dávno skončili napracáku

  6. #6
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak předně, moderátoři jsou hráči jako každý jiný, nemají žádné informace navíc, tak nemůžou dát informace o údržbě- kdy byla, kdy bude konce, co potom. Dále moderátor není osobní rádce a dokonce může odejít od počítače, nereagovat na šeptání a podobně, mají také svůj soukromý život. To, že skoro všichni tráví den na nápovědě (na herních účtech, jinak by tam bylo pořád žluto) a všem radí, je navíc.

    Pokud je nějaký problém s moderátorem (je třeba vulgární a podobně), tak napsat PM nebo pošeptat BB_Kahsi, podívám se, co se stalo a vyřeším to: zeptám se druhé strany na druhou verzi události, projdu logy a potom podle potřeby třeba domluvou nebo odebráním práv.

    Uvedeme si to třeba na tomto příkladu: Globální chat se loguje, tak se můžeme podívat, co se přesně stalo, jak přesně vypadá "pokusil se na chatu dostat odpovědi, v podstatě mi jeden z MoDu odpověděl výsměchem,". Časy jsou lokální na serveru, -1 hodina.

    [5:15 PM] kinggrund: proc mam vykacenej les celej?
    [5:15 PM] zrzinka: protoze mas malo lesniku
    [5:15 PM] kinggrund: ale houby
    [5:15 PM] kinggrund: to tim bordelem s jejich serverama zase
    [5:15 PM] mod_klidas: slovník
    [5:16 PM] kinggrund: co ze slovnikem?

    Toto je vše, co Mod_Klidas řekl. Padlo tam slovo bordel, moderátor upozornil na ne zrovna vhodný slovník. Zbytek se shoduje s tím, co je napsáno nahoře, pokračování ve stejném (spíše ostřejším) duchu a protože upozornění už padlo a zjevně bylo přečteno a ignorováno, tak byl dočasně zablokován přístup do chatu.

    BB_Kahsi
    Last edited by BB_Kahsi; 28.08.13 at 22:58. Reason: formátování

  7. #7

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    55
    Monde
    Kouzelnictví
    Kahsi viz odeslaná moje private msg tady na fóru - checkni - díky
    Last edited by EmhyrVarEmreis; 28.08.13 at 23:02.

  8. #8

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    216
    Monde
    Kouzelnictví
    Možná by měl moderátor napsat víc, než jen vykřiknout do prázdna "slovník", pokud člověk nezná význam, přijde mu to totálně off topic.

  9. #9
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Třeba o tomto se už můžeme začít bavit, jestli to stačí, nebo ne. Podle následujících reakcí se zdálo, že bylo pochopeno, co se myslí.

  10. #10
    Dalnar's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    249
    Monde
    Kouzelnictví
    Slovo bordel je proti dobrým mravům ?

    http://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web.php/slovo/bordel

    Nestačím se divit....z popsané komunikace je jasné, že nemluvil o nevěstnci ale o nepořádku. Takže stačilo zapojit zdravý rozum, který bohužel hodně MODům chybí. Doporučil bych MODum nastudovat slovník cizích slov a synonym aby se přede všemi veřejně neztrapňovali.

    Nehledě na to, že bordel opravdu vystihuje přesně to co se stalo už po druhé po údržbě. Napřed se vytratí na den generálové a půl dne z toho nikdo nic neřeší. Teď se půlce serveru zasekne zona. Takže se nemůžete divit, že jsou pak hráči - potažmo zákazníci naštvaní.

    Osobně bych čekal, že v uvedeném příkladu napíše MOD_klidas toto:

    "Víme o vzniklém problému a řešíme ho, bohužel my vám s tím tady na chatu nepomůžeme" nebo něco co má zákazníka spíš uklidnit

    Naopak napíše "slovník" přičemž ho sám neumí používat v kombinaci se zdravým rozumem.

    Tím ovšem nechci obhajovat to, když je někdo opravdu vulgární - to na chat nepatří. Nicméně by bylo dobré kdyby MODi nebyli tolik hyperaktivní v dokazování si své imaginární e-moci, protože někdy z některých ta arogance úplně sálá. A proč ? protože žijí v představě že mluví s 15tiletými, když většinou jsou to lidé mnohem starší než samotní MODi.

    Myslím, že by bylo dobré si osvojit staré Baťovské heslo - zákazník náš pán. Namísto hráč = otrava.
    Last edited by Dalnar; 29.08.13 at 06:12.
    Velmistr Řádu Zlatého Klíče (ZK)

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.