Reply to Thread
Results 1 to 8 of 8

Thread: Nende se mi přihlásit

  1. #1

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví

    Nende se mi přihlásit

    Po poslední odstávce 28.8.2013 se nelze přihlást, po stisknutí "Hrát" nyní vše v pořádku, ale po naběhnutí na modrý podklad naskočí chybová hláška: Zóna serveru selhala. V této zóně byla nalezena chyba.Zkuste to prosím znovu .Toto je furt dokola,snažím se připojit od 9h ráno.Už jsem zkoušela všechno možné,...restart, vypnutí PC, obnovení stránky, vyčištění CCcleanerem, defragmentaci disku,už nevím co mám ještě zkusit,prostě to nende....: (

  2. #2

    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Hlásí mi to uplně stejně

  3. #3

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    Dobrý den podaří se mě přihlásit a jak mě naskočí načítání tak u druhého to dojde ke konci a nic se nenačte a mohu čekat hodinu či dvě a nic, A to jsem zkusil jiné prohližeče obvnovu sistemu,vyčištění no proste to samé co tu píše kolega víše,mám premium a nic a tato chyba se oběvuje tak 1dnou týdne už mě to opravdu nebaví a to mě ta hra baví díky za odpověd a nějakou opravu

  4. #4

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    to je fakt užasný zase příjdu o bonusy super

  5. #5

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    Dobrej problém přetrvává

  6. #6
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Prosím, obraťte se na zákaznickou podporu.

    BB_Kahsi

  7. #7

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    Dnes asi o 17.30 h som sa prihlásil, ale nechce mi načítať hru. Je nejaký problém so serverom?

  8. #8

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Taky se nemohu přihlásit

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.