Reply to Thread
Page 1 of 6 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 10 of 59

Thread: Údržba

  1. #1

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    216
    Monde
    Kouzelnictví

    Údržba

    To by vážně nešlo, aby když se řekne, že údržba bude v 1:30, aby údržba byla v 1:30 a ne 1:20? Nebo aby se teda řeklo, že údržba bude "Někdy okolo 1:30"? Prostě aby to, co se hlásí a to, co se děje, spolu jaksi korespondovalo?

  2. #2

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    39
    Monde
    Kouzelnictví
    na ty udržby bych doporučoval koupit si hodinky. Zažínají dřív a většinou trvají déle než je uvedeno bylo by dobré upozornovat, že udržba bude delší nejlépe ukončovat ji dříve

  3. #3

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    39
    Monde
    Kouzelnictví
    dělat udržbu ve všední den do 8 hodin je naprosté zvěrstvo

  4. #4

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Takže se všemi bonusy se můžeme rozloučit. Tak člověk dává bonusy po 21. hodině, aby mu to vyšlo pěkně na ráno a ono ejhle - údržba o které nikdo nevěděl že bude a ještě do 8 hodin. No to se tedy moc nepovedlo pánové. Ale pár dárců křídel to myslím vyžehlí....

  5. #5

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    já nevím co se tu pořád rozčilujete každou středu ráno :-))

    že údržba bude se až na nějaké výjimky ví každé úterý to že to Kahsi občas jaksi včas zapomene napsat je jiná věc :-))
    to že začíná pravidelně dřív se ví taky, tak si všechno dokončete do 24:00 max do 1 hodiny a nemusíte se hned zrána vztekat
    když vím že bude údržba plánuju bonusy tak aby mi vyšly do začátku údržby +-, že to někdy nevyjde z toho se fakt na řasy nepostavím

    mě spíš vadí průsery po údržbách a něfunkční věci :-)) než to že začala o 10 minut dřív s českým národem je problém, víte že máte dát daňovku, ale necháte to na poslední hodiny a potom jak pitomci stojíte ve frontě a pyskujete, no a tady s tou údržbou je to to stejný

    P.S a za co bys ty křídla chtěl, za to že už to nějakou dobu hraješ a víš že ty údržby se z úterka na středu dělají a neumíš si to spočítat myslím že to by chtělo spíš jinej bonus

  6. #6

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Kačenko, ale ano počítat umím. Ale jen do 6 do rána...Než něco písneš,popřemýšlej co

  7. #7

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak kdyz umis pocitat do 6 do rana, tak se k tomu jeste nauc cist a pocitat do 8 ;-)

    Údržba 28. Srpna
    Vážení osadníci,
    Dne 28.8. mezi 1:30 a 8:00 ráno proběhne odstávka serverů pro údržbu.

  8. #8

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Jo ted je 8:30 a nejede to

    Zasekne se nahravani hry kde je ten banner s progressem.
    Last edited by Krtek_007; 28.08.13 at 07:34.

  9. #9

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    netykej mi já ti taky neříkám cimbále, meleš tu kraviny a ještě se bude cítit dotčený ne ?

  10. #10
    Dalnar's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    249
    Monde
    Kouzelnictví
    Já bych spíš poprosil aby informace na přední stránce o nadcházející údržbě tam byla stejně jako na jiných settlerovských serverech dostatečně dopředu - například tak jak to zvládají na německých serverech kde je oznámení kolem oběda. Tam na to mají i záložku ve forech. Když už teda nejsme ta beta, tak by bylo dobré se dostatečně věnovat svým povinnostem a přistoupit k CZ serveru stejně plnohodnotně jako k německému.
    Velmistr Řádu Zlatého Klíče (ZK)

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.