Reply to Thread
Page 3 of 6 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 21 to 30 of 59

Thread: Údržba

  1. #21

    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    písala som im aj cez FB,a nič ! žeby štrajk ?!? :-))))

  2. #22
    Sir_Lubis's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Litvínov
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    stále nic, již od 8:00 se nemohu přihlásit, to tam budou popadaný doly atd., jsem zvědav jestli bude nějaká kompenzace. Zatím mi přišlo že to berou na vědomí a dále nic, tak asi ukončíme tuto hru a bude to. Počkám ještě do večera.

  3. #23
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Některé (lehce pod 1%) zóny jsou stále uzamčené. Když budu mít víc info, tak bude na webu+tady a fóru.
    Last edited by BB_Kahsi; 28.08.13 at 12:00.

  4. #24

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    55
    Monde
    Kouzelnictví
    Stále nejde

  5. #25

    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    11
    Monde
    Kouzelnictví
    tak to nás to asi teda hraje hodně když je tu tolik lidí v tom jednom procentu

  6. #26

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    tak tohle vidím jako největší provokaci a uražku ze strany settlers a spol.. co muže být! větší debilovinu sem neviděl..... nejen že nikdo neví co se děje ale nehodlají stím nic dělat..... to budou muset hodně žehlit, aby nestratili hrače že udržba do 8:30 rano to byl vtip? jestli jo tak se nesměju! doufam že alespon když je odstavnej server tak tam nebezi cas jinak to bude zas strat a strat kdo to zaplatí nikdo proste na ..................

  7. #27
    ARCHiARiAN's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    13
    Monde
    Kouzelnictví
    to Migelito --> Na hl. stránce je psáno, že na tom pracují. co víc by jsi rád věděl? Hold technika zklamala a už z minula by jsi mohl vědět ze kompenzace byly za tyhle "seky" A navíc je to jen hra přece

  8. #28

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    njn bohuzel od minula nic nwm vzdy mi to dobre vychazelo ze sem byl v praci nebo tak ale ted..... stve me mel sem naplanovane obchody a rozbehlou vyrobu a to zas vse bude zastavene a rozdrbane jako vzdy... ale nejvic me stve ze lzou s casama vzdy se dava rezerva aby se to stihlo ne tito lidi sou asi neadrtalci a jestlize pises ze je to pokazde tak buh jim pomoc nastesti mam co delat ale skoda no docela me to nastvalo ikdyz mas pravdu je to jen hra ale to je vlastne celej zivot

  9. #29
    ARCHiARiAN's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    13
    Monde
    Kouzelnictví
    já se taky těšil, že si poupravím osadu otroků U nás od rána prší, tak sem si vzal i dovolenou, že si zahraji. Bohužel sem se musel spokojin se starými dobrými Settlers III. A s časama určitě nelžou. Nepředpokládali, že se něco vy*ere Ber to tak jako by ti nejel net to já počítač vypínám Ted jen doufat, že do večera to bude OK.

  10. #30

    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Doufam Archiariane taky nemuzu se tam dostat.Ja si pockam,ale aspon kdybych si mohla geology poslat hledat dalsi doly na železnou rudu

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.