Reply to Thread
Results 1 to 2 of 2

Thread: Výroba více než 25 kusů najednou

  1. #1

    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví

    Výroba více než 25 kusů najednou

    Zdravím,

    omlouvám se, pokud se to tady už řešilo. Opravdu bych ve hře ocenil možnost vyrábět více kusů něčeho, než jen 25 v rámci jedné dávky. Pokud člověk potřebuje udělat třeba 1000 rekrutů, tak je to neskutečně otravný proces. Navýšení např. na 100 by bylo ku prospěchu a úplně nejlepší by byla možnost něco jako "Vyrob tolik kusů, na kolik mám materiál."

    Díky za zvážení.

  2. #2

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    216
    Monde
    Kouzelnictví
    Taky bych preferoval jako strop materiál, který mám a možnost vyrábět počet nastavit jezdítkem nebo zadáním čísla. Na druhou stranu, tisíc rekrutu dost zaseká kasárny...

    Druhá, velmi vítaná věc by tak byla možnost oddělit již vyrobené jednotky. Např. Když dám vyrábět Tisíc rekrutů a v půlce zjistím, že potřebuju rekruty, dám oddělit již vyrobené, 500 rekrutů je doma a druhýhch 500 dál pokračuje ve výrobě.

    A v neposlední řadě by se hodila možnost stornovat doposud nevyrobené položky (viz výše), např. pokud mi přijde úkol na zásobárnu a já jsem v situaci, kdy vyrábím 25x skupinu banditů, abych mohl zrušit výrobu banditů, vyrobit to, co po mně chce úkol, a pak bandity znova nakliknout.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.