Reply to Thread
Results 1 to 4 of 4

Thread: Vyhledávání dolů

  1. #1

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví

    Vyhledávání dolů

    Vyzkoušel jsem vyhledat důl (měď), ale pro žádný nebyl volný slot, ale slot se během vyhledávání uvolnil, tedy hledač v době kdy se volný slot pro důl uvolnil, důl nenašel. Musel jsem hledače poslat znovu. U mědi to nemá cenu, ale u zlata či uhlí by stálo za úvavu trochu pozměnit funkci hledače. Důvod: když vidím, že je v dole posledních pár vozíků uhlí tak si pošlu hledače, jdu chrápat a ráno akorát postavím důl .... .

  2. #2

    Join Date
    May 2013
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    za tohle se opravdu přimlouvám... s těmi doly je to strašlivá jobovka. Čim větší mám město, tím více času trávím obnovováním dolů...

  3. #3

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    a nemohli by tie doly fungovat tak ako mramor s kamenom? to by sa mi pacilo viac.

  4. #4

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    saterhand bylo by to hezke ale pak by veci jako neomezeny medeny dul meli jinou cenu a taktez by to dopadlo naprosto jinak s cenou zeleza..

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.