Reply to Thread
Results 1 to 8 of 8

Thread: Mód Dovolené

  1. #1

    Join Date
    May 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví

    Mód Dovolené

    Myslím,že by bylo dobré zavést mód dovolené.Třeba 30 dní na rok.Pokud by si to hráč vyčerpal mohl by dostat možnost si další dovolenou koupit za mince či drahokamy.Každý z nás jede na dovču či mladší ročníky mají školu v přírodě,výlety atd. a pokaždé není možnost připojení.Alespoň by si zakladatel nebo velitel cechu nemusel pamatovat ten a ten je tam a tam a na tak dlouhou dobu,ale rovnou by viděl u ikony hráče,že je na dovče.

  2. #2

    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Bojov
    Posts
    115
    Monde
    Kouzelnictví
    Jo! A kdo by si ji nevybral, tomu by ji systém proplatil v modrejch kamenech. Jsem naprosto pro!!!

  3. #3

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    k cemu by to bylo? pvp tu neni.. jediny v cem by to zaviselo je cech kde se staci dohodnout a nebo opustit docasne cech. Ostrov si pozastavis a nebo nechas bezet ladem.. to vyjde defakto nastejno

  4. #4

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    23
    Monde
    Kouzelnictví
    ja sem pro,nakoupim drahokamy v "akci" a hotovo

  5. #5

    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    22
    Monde
    Kouzelnictví
    ja jsem spis pro zastup uctu... to by byt mohlo... aby nekdo za me kdyz tu nejsem mohl splnit cechovni ukol, obnovit pole atd...

  6. #6

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    appaluky5 ano to by se hodilo

  7. #7

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    216
    Monde
    Kouzelnictví
    Pak ale vůbec není potřeba žádný "mód dovolené", pak stačí implementovat regulérní zástupný přístup k účtu. Pokud já bych na svém účtu povolil konkrétního zástupce, ani bych mu nemusel dávat své heslo, on by se mohl normálně příhlásit přes svůj účet, a taky by šlo nastavit úrovně, jak velkou kontrolu nad svým účtem chci dotyčnému dát. Např. základní mód, který dovolí jen stavět studny, pole, doly, vyslat geologa a průzkumníka - tím nehrozí, že vám dotyčný vybrakuje účet a po týdnu se vrátíte k práznému ostrovu, zatímco on bude mít najednou sil dvojnásobek.

  8. #8

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    Jsem pro vytvoření možnosti definovaného aktivního zástupu. Travian tak funguje, proč by to nemohlo jít zde.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.