Reply to Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 13

Thread: Ztratená armáda

  1. #1

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    12
    Monde
    Kouzelnictví

    Ztratená armáda

    Poslal som armádu na dobrodružstvo Temní veleknězové zničil som prvé dva tábory poslal som armádu späť a nevrátila sa a nieje ani na dobrodružstve. Čo mám robiť. pomóooc
    Ďakujem.

  2. #2
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Dobrý den, prosím napište na podporu.

  3. #3

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    23
    Monde
    Kouzelnictví
    dori pak sem napis co ti odpovedeli,at vime

  4. #4

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    12
    Monde
    Kouzelnictví
    Toto mi prišlo

    Je nám to moc líto a omlouváme se za za tuto situaci. Problém nám již byl nahlásen a byl přeposlán do vývojového týmu. Mometálně se na tomto problému pracuje. Jakmile nám vývojáři poskytnou více informací ohledně tohoto problému, budeme Vás informovat o dalších postupech. V případě, že se Generálové nevrátí po 24 hodinách prosím obraťte se na nás.

    Moc se omlouváme za vzniklou situaci a rádi bychom Vám poděkovali za Vaši trpělivost.

  5. #5

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    23
    Monde
    Kouzelnictví
    dori pak napis jak to dopadlo,v bete se generalove nevraceli,i kdyz slo o "hovno" pro ne,ted uz beta nejsme tak sem zvedavej jak se ktomu postavi

  6. #6

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj taky se mi dneska nevrátil generál, už je to 4hodiny.... tak snad se to nějak řeší :-/

  7. #7

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    ja som si myslel ze to len mne nedosli skrz to somsi kupil dasieho a aj ten zmizol

  8. #8

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    12
    Monde
    Kouzelnictví
    Zatiaľ nič možno zajtra ich pracovná doba od 9,00 do 18,00 budem určite informovať

  9. #9

    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Taky se mi nevrátily generálové čekám co napíše podpora

  10. #10

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    nechci byt sprosty ale kurva rano pouslu generaly na dobrodruzstvi a ted tam jeste nejsou myslim si ze to moje chyba neni tak sem zvedav jakou konpenzaci za to dostanem.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.