Reply to Thread
Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 21 to 30 of 40

Thread: Ztracení generálové

  1. #21

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    Ztraceno 6 generálů, z toho jeden veterán a jeden zkušený. Dokončil jsem dobrodružství, ale nevrátili se na ostrov. S nimi zmizela i nějaká armáda (200 kušníků, 105 dělostřelců, 137 eliťáků, 90 vojáků, 152 kavalerie a nějakej zbytek rekrutů a luků).

  2. #22

    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Bojov
    Posts
    115
    Monde
    Kouzelnictví
    Asi vstretili okupační vojska. :-/

  3. #23

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    23
    Monde
    Kouzelnictví
    tak tohle je wipe,nikdo ti nepomuze

  4. #24

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    13
    Monde
    Kouzelnictví
    tak jsem bez generala a koukam ze je celkem bezna zalezitost. Delam dobrodruzo Zradci a ztratil se mi general i s 200 rekrutama, asi vzali do zajecich.
    No nic je to par hodin, tak si to treba jeste rozmysli a vrati se

  5. #25

    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    No asi dejte vedet vsem at nic nezacinaj. Rozjel sem dobroruzstvi 2 s army jeli zpet 1 s army tam a sou fuc všichni no koukam nejsem sam. Takze 3G s army v riti a dobrodruzstvi bude taky v riti asi bez nahrady pocitam. No hezkej pocin ostre verze jojo mooc hezky.

  6. #26

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    39
    Monde
    Kouzelnictví
    Jak vidím tak se neustále vyjadřují jen hráči nějaké vysvětlení na foru od BB se zřejmě nedočkáme. Chtějí ho přece jen hráči a na ty se asi kašle

  7. #27

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    39
    Monde
    Kouzelnictví
    AKTUALIZACE: Zdá se, že je problém s armádou na dobrodružství. Doporučuji nikam neposílat. Až bude více informací (kdy se to opraví, jak se tomu vyhnout), dodám je.
    Hodně zábavy přeje,
    BB_Kahsi



    ------------------------------------------------------------------------


    hlavně to popřání dobré zábavy je jak dát utopencovi vodu. Spíš by všechny zajímalo kdy se to opraví a jaká bude náhrada.

  8. #28

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Jejda, tak teďkom jsem zjistil že můj generál i s armádou dezertoval neznámo kam . To, že se mi z boje nevrací vojáci beru, hold jsou to jen čísla, ale že už i generál veme do zaječích to fakt smutné, chjo snad to opraví brzy a navrátí ztracené hochy spět svým rodinám.

  9. #29

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    44
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by minos117 View Post
    AKTUALIZACE: Zdá se, že je problém s armádou na dobrodružství. Doporučuji nikam neposílat. Až bude více informací (kdy se to opraví, jak se tomu vyhnout), dodám je.
    Hodně zábavy přeje,
    BB_Kahsi



    ------------------------------------------------------------------------


    hlavně to popřání dobré zábavy je jak dát utopencovi vodu. Spíš by všechny zajímalo kdy se to opraví a jaká bude náhrada.

    Tak to jsi vystihl minos117, mám taky generály v čudu a zítra mi končí dobrodružství takže teď mi to moc zábavné nepřipadá!!!!!

  10. #30

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Poslal jsem generála z dobr. Bohatým brát domů. tam došel. naložil jsem mu 200 vojáků a vyslal zpět a už nedorazil. doma neni a v dobr. taky ne

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.