Reply to Thread
Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 11 to 20 of 40

Thread: Ztracení generálové

  1. #11

    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Taky jsem bez generálů. Poslal jsem je z dobrodružství, aby dovedli nové jednotky a už je to 2 hodiny a domů se nevrátili, na dobrodružství taky nejsou (resp. nechal jsem tam jednoho generála a 2 poslal zpět). Žůžo.

  2. #12

    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    10:47 jeden general pryc :-/

  3. #13

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Dva generálové asi v 10:01 se měli vrátit z dobrodružství Bohatým brát... Nikde ale nejsou.

  4. #14

    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    9:14 - ztracen jeden generál při cestě do dobrodruzstvi Koňský hřbet...

  5. #15

    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Bojov
    Posts
    115
    Monde
    Kouzelnictví
    hm, cechúkol, dva generálové šli pro posily, a tehdy jsme je viděli naposledy - zdá se, že novinka pro zpestření hry, jsem zvědavá, jestli z toho vyleze dezerce (někde se ty dezertéři brát musej, ne?) nebo zásah indiánů/partyzánů. Že já to dobro začínala, taková BLBOST. :-D

  6. #16

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    taky mi chybí

  7. #17

    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Také se mi ztratili dva generálové.

  8. #18

    Join Date
    May 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    to samé u mě, ztráta 2 generálů zatím

  9. #19

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    39
    Monde
    Kouzelnictví
    No vidím, že BB opravdu záleží na hráčích. Na foru se nikdo neozve a mě tohle přišlo po dotazu na technickou podporu. Nic neříkající odpověď hodná politika:

    Zdravím Tě minos117,

    Děkujeme, že jste si našli čas kontaktovat Podporu TSO CZ.


    O tomto problému jsme již byli informováni a všechny údaje ohledně problému byly přeposlány technickému a vývojovému týmu. Vývojáři spolu s techniky pracují na problému a hledají řešení. V této chvíli Vás žádáme o trpělivost. V případě, že se Generálové nevrátí po 24 hodinách, prosím kontaktujte nás.

    Chtěli bychom využít této příležitosti, abychom se omluvili za jakékoli problémy nebo frustrace způsobené tímto problémem a rádi bychom Vám poděkovali za Vaši trpělivost v této věci.

    S Pozdravem,
    BB_Dori

    The Settlers online CZ

  10. #20

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak já se přidávám, posila nedorazila domů, doufám, že to stihnete opravit než nám začne cú, mám tam další dobrodružství, ale jestli se mi nevrátí z čarodějnice, tak nevím...

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.