Reply to Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 12

Thread: 2.Hlasování - diskuze

  1. #1

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    103
    Monde
    Kouzelnictví

    2.Hlasování - diskuze

    Já sám osobně si myslím, že tyto věci, co budou přidány / o ně bude hlasováno jsou mnohem lepší. Žádné nepoužitelné kladivo, nebo dobrodružství k eventu; ty schránky se snad budou kupovat + 2 věci na hlasování :-O, tak snad doufám, že se odhlasuje něco použitelného.

    Jinak já osobně hlasoval pro dobrdružství večeři a čokozajíce.
    Level: 38 ; Cech: Settlers - aktivni [Sett] ; Populace: 1450 ; Sektory: 9 ; Celková obtížnost splněných dobrodružství: 78 (Splněno: 24)

  2. #2

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    216
    Monde
    Kouzelnictví
    Já teda nevidím použitelného skoro nic... asi budu šetřit do další obnovy, jestli něco nepřijde.

  3. #3

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    v minule varce jsem videl pouzitelne severany, v teto varce vzhledem k prodejnosti sila i kdyz se tvrdilo ze bude neobchodovatelne je pouzitelne silo, v nasledujici varce nevidim jedinou pouzitelnou vec vzhledem k cenam v mincich...

  4. #4
    Dalnar's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    249
    Monde
    Kouzelnictví
    Mě se docela líbí ti zajíčci. Zásobárna je věčně zapráskaná.
    Velmistr Řádu Zlatého Klíče (ZK)

  5. #5

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    216
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Reborn View Post
    ...v nasledujici varce nevidim jedinou pouzitelnou vec vzhledem k cenam v mincich...
    Cenu cech mincí vždy určuje nejužitečnější věc v obchodě cechu. Pokud nebude nic extra zajímavé, tak cena mincí bude padat tak dlouho, než se jedna věc vyplatí. Vice versa, tím že silo je levné a zajímavé, cena cech mincí nyní vylétla na historické maximum.

  6. #6
    Dalnar's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    249
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak mě napadlo, že to lepidlo na knížky by byla asi nejlepší věc, která by se mohla natrvalo uhnízdit v cechovním obchodě.
    Velmistr Řádu Zlatého Klíče (ZK)

  7. #7

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    jo to by nebylo spatny

  8. #8

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    9
    Monde
    Kouzelnictví
    dejte zpátky seveřany a je to nejlepší váš krok co můžete udělat((

  9. #9

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    cech mince maji vsa i nejakou hodnotu hlavne pro lidi 45+ de to obcas chce strelny, prach voziky, mince apod zaplatit takze by se hodilo aby tam bylo take neco rozume uzitecneho korespondujiciho s touto cenou..

  10. #10

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    216
    Monde
    Kouzelnictví
    Oho hlavně by z denních úkolů, úkolů cechu i krizových úkolů měly zmizet blbosti které se týkají střelného prachu, povozů, kol, výroby damašků atd, když rozdáváním děl, damašků a kuší na adventurách učinili jejich výrobu úplně zbytečnou a tak ty budovy nikdo nestaví. A z ledku by se mělo dát vyrábět nějaké hnojivo, protože aktuálně je úplně k ničemu.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.