Reply to Thread
Results 1 to 9 of 9

Thread: Vytěžený měděný důl za 1 hodinu!

  1. #1
    lukas84cz's Avatar
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    98
    Monde
    Kouzelnictví

    Vytěžený měděný důl za 1 hodinu!

    Od středeční údržby špatně fungují měděné doly. Stavím pouze doly s rychle těženým ložiskem na levelu 3.

    3 ze 6 dolů těží extrémě rychle že cca za 1 hodinu spadnou. Hra každých cca 20 vteřin zalaguje (to sleduji od doby co to hraju a docela mi to vadí, rozhodí se ozdoby na ostrově...) při každém zalogování to z dolu ubere 6 - 9 jednotek měděné rudy ani se nedokončí cyklus a začne cyklus nový. Zatím jsem to zkoušel z bonusem, jestli to dělá i bez bonusu jsem zatím nezkoušel takže nevím jestli to hraje nějakou roli.

    Abych řekl pravdu, ani mi to nevadí protože se vytěžené suroviny započítávají a na vytěžení stačí 2 talíře ryb ...ale hlásit se to musí!

    Přikládám screen... levý a pravý důl vykazují popsanou chybu. všechny doly jsou stejné a puštěny ve stejný čas.

    Nejsem sám kdo s tím má problém.



    Snad to další údržba spraví

  2. #2
    lukas84cz's Avatar
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    98
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak při dalším testování jsem zjistil že bonusy, vylepšené ložisko nebo level dolu nehrají roli. doly jsem zatím stavěl pouze tam, kde to zlobí tj. S2 levý a pravý a S4 prostřední.
    Zkusím ještě najít nová naleziště a kompletně všechny doly postavit najednou jestli se bude chyba opakovat jen na těchto místech nebo to dělá u posledních třech nalezených nalezištích.

    Přikládám video kde to můžete vidět v akci to zalogování jak jsem psal předtím nehraje až takovou roli ale všiměte si jak se rozhodí záhonky. při zazoomování myší se to opět napraví a za několik sekund se to zase zasekne a rozhodí.

    http://youtu.be/4r7FxknCHs0

    Díky testování jsem se obohatil měděnou rudou kteru si nemohu nechat. Proto ji budu rozdávat DNES PŘESNĚ VE 21:00. Vystavte tedy ve zmíněnou dobu rybu za 500 měděný rudy... rozdávat to budu do vyčerpání skladových zásob cca 30k

    Aspoň uvidím kdo si to tu čte a jak se to rychle rozkřikne jestli vůbec
    Last edited by lukas84cz; 08.08.13 at 17:10.

  3. #3

    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    22
    Monde
    Kouzelnictví
    hmm nepostrehl jsem... doufam ze to funguje i na nevycerpatelny doly

  4. #4
    lukas84cz's Avatar
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    98
    Monde
    Kouzelnictví
    Už vše funguje jak má. Asi zatížený server -či co

  5. #5

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj, dneska v noci jsem si vsimla stejneho problemu Dva medene doly v sektoru S2 mi tezi jednotku medi co vterinu, vterinu a pul.

    Nevim, co si s tim mam pocit.. asi docasne reseni bude, nestavet ty dva zrychlene doly.

    Dekuji za pripadne rady ci napravu

  6. #6
    Zergous's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    147
    Monde
    Kouzelnictví


    Taky se mi to stalo. Vidět dle obrázku přítel mi hodil bonus, který je na 9 hodin. Spouštěl jsem ten důl až to hodil tzn opravdu 9 hodin. Na bonusu zbývá 7 hodin, ale důl je prakticky prázdný (132 mědi) je na druhém levelu. Rychlost těžby je 1:54 tj skoro 2 minuty a vytěží 2 rudy (2 lvl) tak za hodinu vytěží 60 rudy. Ten důl má přes 800 rudy, když je čerstvý. Tzn má fungovat skoro 13 hodin !!! a né spadnout za 2 hodiny

  7. #7

    Join Date
    May 2013
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    Přesně stejný problém dnes 13.8. večer. Spustil jsem všech 6 dolů ve stejný čas. 1,5h po spuštění jsou už 3 spadnuté, a zbylé mají různé zůstatky ale všechny výrazdě menší, než by mít měly!

    Dělám toto spuštění každý večer a zatím s tím nikdy problém nebyl.

  8. #8

    Join Date
    May 2013
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    dělá to i na pomalých (normálních) nalezištích. zajímavé, že u každého dolu jinak rychle. zrychlené mám ale všechny měděné. Bonus nema vliv na chování, nepovedlo se mi zjistit, zda má vliv na množství získané rudy (přibývá to moc rychle).

    U železných dolů jsem nic podobného nepozoroval. A nějak to skutečně souvisí s "lagem", který se každých pár sekund projeví právě vytěžením rudy z dolu...

  9. #9
    lukas84cz's Avatar
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    98
    Monde
    Kouzelnictví
    Občas mi to ještě udělá. Bonus na to vliv nemá,, vlastně má vliv na vytěžené suroviny, to jo

    Právě máme údržbu tak se to snad spraví škoda že jsem si neudělal zásoby

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.