Reply to Thread
Results 1 to 7 of 7

Thread: Obchod (trh) - co by ještě víc připodobnilo trh "reálnému" obchodu

  1. #1

    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Bojov
    Posts
    115
    Monde
    Kouzelnictví

    Obchod (trh) - co by ještě víc připodobnilo trh "reálnému" obchodu

    Poslední změny (možnost počítat košíky po jednom, možnost požadovat za něco doplňky dolu a další) mě celkem nadchly, škoda jen, že na to nevyšlo zvláštní upozornění (nebo jsem ho nenašla) a tak jsem si to musela odzkoušet metodu pokus-omyl co je co. Ale jinak je to super.

    Co by se mi ještě líbilo:

    1) možnost smíšených balíčků - např. chci nabídnout 1 k žuly a 1 k exoprken za souhrnnou sumu řekněme 2 k mincí - abych to mohla nabídnout takhle najednou (případně totéž požadovat) v jednom balíčku - protože když to rozepíšu, tak se žulou mi utrhnou ruce a exoprken se za rozumnou cenu nezbavím

    2) možnost zvýhodnění na trhu - při odebrání více různých slotů (které bych si předem označila) jedním odběratelem přidám automaticky jako bonus napr. zrádce (nebo sluneční záři - co komu překáží)

    Ještě by se toho určitě našlo spousta, ale tohle mě tak napadlo, když koukám na trh, jak se pohybují ceny...

  2. #2
    lukas84cz's Avatar
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    98
    Monde
    Kouzelnictví
    Ještě by se mohla udělat nějaká aukce.... kdo dá víc určité suroviny

  3. #3
    Dalnar's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    249
    Monde
    Kouzelnictví
    Jo aukce by byly zajímavé.
    Velmistr Řádu Zlatého Klíče (ZK)

  4. #4

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    103
    Monde
    Kouzelnictví
    Hlavně ty aukce by byly dobrý nápad, ale musely by být smyslné (ne jak ve většině her že slupnou prachy i když nic nevyhrajete). Ještě by šly přidat nějaký upgrady obchodní stanice (asi hlavně za mince [100-250-500-1000]) a po upgradu by se odemkl další volný slot, nový lot + třeba na určitém lvl zadávat víc věcí v jednom obchodě, nebo vyvolávat aukce.
    Level: 38 ; Cech: Settlers - aktivni [Sett] ; Populace: 1450 ; Sektory: 9 ; Celková obtížnost splněných dobrodružství: 78 (Splněno: 24)

  5. #5
    Dalnar's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    249
    Monde
    Kouzelnictví
    Mě by se libilo vylepšení budovy obchodní kanceláře. Každý upgrade by zvyšoval počet lotů.
    Velmistr Řádu Zlatého Klíče (ZK)

  6. #6

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    hlavne by to chtelo u lozisek apod moznsot prodat napriklad 2*300 jako 500 doplneni a 100 vam zbyde...

  7. #7

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    103
    Monde
    Kouzelnictví
    Hlavně možnost požadovat na trhu i doplnění do dolu (jen ty co ve hře opravdu jsou) a jiné věci, co jdou jen prodávat.
    Level: 38 ; Cech: Settlers - aktivni [Sett] ; Populace: 1450 ; Sektory: 9 ; Celková obtížnost splněných dobrodružství: 78 (Splněno: 24)

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.