Reply to Thread
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3
Results 21 to 27 of 27

Thread: Seveřani

  1. #21

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    Kahsi sam dobre vis ze to tam bylo doplneny dodatecne ze bude pouze jedno a nebylo to znamo hned, ale to tu uz resit nehodlam jen me stve kdyz tu nekdo napise ze je to nase blbost...
    Last edited by Karamon; 08.08.13 at 12:26.

  2. #22
    Dalnar's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    249
    Monde
    Kouzelnictví
    Jako zcela upřímně, ono tam teď v tom obchodě není nic moc za co by se daly ty mince útrácet. Trošku škoda, protože už vidím jak to snižuje morálku na plnění cechovních úkolů.
    Velmistr Řádu Zlatého Klíče (ZK)

  3. #23
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Tento údaj tam byl hned od začátku, jak to jistě všichni potvrdí. Tady je například diskuse z následujícího dne, kde Moor8 jasně zmiňuje jedno silo: http://forum.thesettlersonline.cz/th...ull=1#post5947

  4. #24

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    25
    Monde
    Kouzelnictví
    No prostě myslím, že Seveřany byste mohli vrátit... O tom max. jednom silu jsem věděl, některé věci mi nevadí, ale Seveřani byli jedno z nejlepších dobrodružství.

  5. #25

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    32
    Monde
    Kouzelnictví
    Dalnare a divis se tem lidem, kdyz nemaji motivci na co setrit? Koupis silo a co dal? Prdlacky, svagrova...

  6. #26

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    216
    Monde
    Kouzelnictví
    Potvrzuji, že informace o tom, že silo bude jen jedno, byla hned od začátku. Také to, že končí místo ve stavebním seznamu i seveřani, a šlo jen o to, čím to bude nahrazeno, z toho důvodu je silo nejrozumnější varianta. Ty sice silo máš koupené a co dál? Tak třeba hledej lidi, co ho ještě koupené nemaj a nemaj ani na jeho nákup, aby ti ho za nějakou úplatu koupili... obchodovatelnost sila dodává hře nový rozměr a oproti původnímu záměru (neobchodovatelné) to považuji za lepší variantu.

  7. #27

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    Karamon paměť mi ještě slouží minimálně u nesmyslu jako byl zařadit do cechovního obchodu silo v počtu 1ks to už mi bylo zpočátku jasné že potom tam ta položka bude zbytečná v cechovním obchodě by měly být věci trvale ke koupení ne jen jednou a dost, takže zkus líp číst novinky potom se nebudeš muset rozčilovat

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.