Reply to Thread
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 10 of 27

Thread: Seveřani

  1. #1

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    25
    Monde
    Kouzelnictví

    Seveřani

    Už se podařilo zrušit Seveřany v odměnách za cechovní mince, je to napořád? Podle mě to byla jedna z odměn, která mne bavila...

  2. #2

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    bohuzel asi ne porad pokud i to neodhlasujem jinak
    Last edited by Karamon; 07.08.13 at 20:40.

  3. #3

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    216
    Monde
    Kouzelnictví
    Silo se ti nelíbí?

  4. #4

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    no me osobne se taky moc nelibi kdyz je jen jedno to proste nikoho nevytrhne

  5. #5

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    32
    Monde
    Kouzelnictví
    Nejak BB opomneli rici, ze chteji odebrat z cechovnihgo obchodu zlatou horecku, severany a stavebni misto navic a misto nich tam dat to silo a jakesi zbytecnosti. Ted uz v cechovnim obchode neni skoro nic, za co by stalo utracet cechovni mince a tim padem jaksi cechovni ukoly pozbyvaji perpektivu.

  6. #6

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    cozpak o to ale nakoupene silo je obchodovatelne tudis jde o mistifikaci oproti tomu co nam BB rikal.. -> furt je co delat s mincema cechu

  7. #7

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    Erina BB nezapomělo ta informace proběhla v souběhu s infem o hlasování co do cechovních odměn místo toho přijde bylo tam jasně napsané že se bude rušit Zlatá horečka a Seveřani a místo toho jste si odhlasovali silo a libovolně tam oni přidali tuším tu sportovní adv

  8. #8

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    23
    Monde
    Kouzelnictví
    bohužel, tak jak byla ta informace podaná, bylo zcela jasné, že některé užitečné věci zmizí... psali, že zůstanou jen ty dva bonusy... a budou nahrazeny některými "užitečnějšími"

  9. #9
    Dalnar's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    249
    Monde
    Kouzelnictví
    Ono je to spíš o tom, že všichni byli zaměření na to silo (což je samo osobě nic moc btw) a už méně bylo zdůrazňováno co bude nahrazeno, takže to trochu napadlo.
    Velmistr Řádu Zlatého Klíče (ZK)

  10. #10

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    21
    Monde
    Kouzelnictví
    mě silo přijde dobré, hlasoval jsem pro něj. Akorát zapomněli říct, že bude pouze jedno. Tím se to značně mění a kdybych měl možnost znovu hlasovat, tak bych si vybral něco jiného. Raději bych byl pro, kdyby bylo silo drahší, ale šlo jich koupit více. Takto je "vytoužená" odměna hned pryč a co pak...

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.