Reply to Thread
Results 1 to 1 of 1

Thread: Maggič srazu

  1. #1
    Kittanya
    Guest

    Maggič srazu

    Ve dnech 25. - 28. 7. 2013 proběhl historicky první sraz Maggičů. Sešli jsme sa v kempu Olšovec v městysu Jedovnice. Olšovec byl zasviněný sinicema, ale i tak jsme sa vyřádili vcelku dost.
    Každý večer megagrilovačka, kdy už nikdo nechtěl strčit nic do žaludku a mlel pantem už jen ze setrvačnosti.
    Pařba na živou hudbu (nakonec si pamatuju něco málo od skupiny Yantar, jó pařili jsme na Yantary:-D ), až sa točil celý kemp (tedy jak komu), blbnutí na šlapadlech a na závěr výjezd k Macoše a do Punkevních jeskyní. O dětském bazénku pro dospělé už nemože být ani řeč, Baarney ho prostě zazdil. Nakonec jsme zastavili u bývalého hráče TSO Bukowski83, byl nemocen a proto dostal meducínku (už nevím, co to bylo za vodku, slivovicu ztopil můj tatik se strýcem ještě před odjezdem).

    Jinak speciálně pro Kahsiho (je to můj nejoblíbenější MOD) mám pár Settlersfoto


    Účast:
    Kittanya
    Hedva
    Strasnik
    Lukhino alias Arcimák
    Lenitta (a malá TydliTydli)
    Paloz a Helča (S Ludmilkou a Ondrou)
    Baarney
    mailosko500
    Spagin a Kačka
    a nakonec si to přisvištěl VodnikVavrinec


    Příští rok jedeme hromadně na Slovensko a rozhodně to krapet víc protáhneme.
    Last edited by Kittanya; 02.08.13 at 19:53.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.