Ahoj. Všiml jsem si několika chyb při obchodování.

Dejme tomu že si budu chtít koupit dobrodružsví Šaman. Vystavím nabídku "něco" za dobrodružství Šaman. Ačkoli ho má určitě spousta lidí a budou mi ho chtít prodat, máme oba smůlu. Nabídka vystavit lze ale nejde realizovat.

Retro skiny: při vystavování nabídky "něco" za retro skin třeba farmy. Jenže retroskiny farmy jsou tam 2. Pravděpodobně se rozlišuje retroskin jako dar který jsme všichni dostali a retroskin který byl zakoupen u kupce. Je to stejný předmět ale přitom rozdílný a dotyčný mi třeba neůže prodat retroskin který dostal darem protože jsem vystavil nabídku za retroskin od kupce... ale to já bohužel nepoznám

Nevím jestli se to tu už řešilo, ale nevyřešilo zasekávání trhu Když kupuji předmět přes trh, kliknu na "přijmout nabídku" objeví se přesípací hodiny a poté se objeví upozorněn zda byl obchod realizován -či nikoliv. Velmi často se stává že se objeví přesípací hodiny a dál už se nic neděje,, nabídka se objeví v historii ale přesípací hodiny tam jsou dokud neprovedu relog.

Dále mizí položky z historie. Pokud dojde k realizaci obchodu, kliknu na historii a poslední transakce tam jen problikne a hned zmizí kdo ví kam Po několika dalších transakcí se nabídka může zobrazit ale není to vždy.

Snad jsem trochu pomohl vodou do mlýna

Přeji všem šťastné obchodování