Reply to Thread
Results 1 to 10 of 10

Thread: Napadita umelecka dilna

  1. #1

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    52
    Monde
    Kouzelnictví

    Napadita umelecka dilna

    Tohle byl tedy propadak,podle reakci na foru na gameparku tu dilnu plno lidi nedostalo,normalne jsem se zaregistroval,dostal jsem na email voucher,ten jsem pouzil a nic,kdyz jsem si to zopakoval,psalo me to,ze uz byl voucher pouzit.Takze diky BB,fakt podarena akce.

  2. #2

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    46
    Monde
    Kouzelnictví
    ten voucher se musel pouzit pres ten link gameparku kterej te odkazal na zadavani voucheru do setleru

  3. #3
    Kubaskovas
    Guest
    Nejlepší na tom je, že ti magoři na gameparku tam ten voucher pořád mají, ale už nefunguje...nepřijde vám žádný meil ani nic. Postupně jsem napsal třem adminům na GP, proč tam mají nefunkční voucher a dotaz co s ním bude dál a ani jeden se neměl k tomu, aby mi odpověděl. Je to tam banda *odstraněno*, co už to dělá jen pro prachy.
    Last edited by BB_Kahsi; 21.05.14 at 10:58.

  4. #4

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    ja o ziadnom vouchery som ani nevedel, da sa nejako este zohnat?

  5. #5

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    neda uz jsou vsechny rozebrany

  6. #6

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    186
    Monde
    Kouzelnictví
    já jsem to taky zkoušel a nepřišlo mi vůbec nic. zase další podfuck, jako jinde

  7. #7

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    ja ji mam takze podfuk to nebyl stacilo jen poradne cist

  8. #8

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    kazd dostaval vlastni voucher po registraci pokud pamatuju.. uz je to histrorie

  9. #9
    Kubaskovas
    Guest
    Podvod to není...měli jich určitý počet a ten jak rozdali, tak ostatní už měli smůlu

  10. #10

    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    koncem listopadu zacatkem ledna jeste fungoval. pak jsem do zacatku dubna nehral tak nevim. ja dilnu mam tak voucher vyzkouset nemuzu. koncem roku sel bez problemu.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.