Reply to Thread
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 11 to 20 of 23

Thread: Veteránská dobrodružství pro hráče level 41-48

  1. #11

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    čarodějnice z močálu se dá udělat se ztrátou 125R 50M 50V ,dělám je hodně často ,někdy i 5x za den a už jsem jich udělal několik desítek ,takže je to odzkoušené a navíc bez blokování , i když nedostaneš plný počet expů , protože se neútočí na všechny tábory ,ale ti co jedou pouze na odměnu tak pro ně je to super

  2. #12

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    44
    Monde
    Kouzelnictví
    ono asi tezko bude nekdo vymyslet neco "noveho" kdyz pozice kam se da postavit general jsou dane, slozeni jednotek vicemene taky... ono nakopirovat obrazky atd sice umi kdekdo, ale ne kazdemu se chce a na srvru je 99,99% lidi co kdyz to nemaj v cestine se sipeckama, tak jsou ztraceny. zatim je tady vic tech co remcaj a sami jeste zadnej navod neudelali, nez tech co to i jen obslehli

  3. #13

    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    Pro ty co by neměli EV v Čarodějnici. Blok na T3 se dá udělat jako 20R, 30M, 20V

  4. #14

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    11
    Monde
    Kouzelnictví
    Supr, jen tak dale, diky.

  5. #15

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    u zrádců ten poslední blok je lepší dělat úplně jinak podle tohoto návodu http://www.youtube.com/watch?v=Gqvie5uwfy8 je to bezpečnější a vychází to suprově

  6. #16

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    Multimiliarda: a není to někde mimo YOUTUBE? Není tam vidět počet jednotek ani správné umístění

  7. #17

    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Zdrávím zkoušel někdo ostrov pirátů dle toho návodu ? Mě nevyšel ten bloky T3 T4 a veterán měl útočit na V2 ale tam už nedošel protože mi ho stihl odchytit ještě T4 . Buď se má ten vetrán poslat asi se spožděním a nebo by to muselo lagovat. Nějaká zkušenost?

  8. #18

    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    32
    Monde
    Kouzelnictví
    Sry, nic proti, ale dělat bloky, když hra tak nehorázně lauje? to může jen blázen
    A btw: proč děláš bloky na tak lehkým dobru? D Tam práskni rekruty + něco k tomu a dobiješ to i bez debilních bloků

  9. #19

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    23
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by hulf View Post
    Zdrávím zkoušel někdo ostrov pirátů dle toho návodu ? Mě nevyšel ten bloky T3 T4 a veterán měl útočit na V2 ale tam už nedošel protože mi ho stihl odchytit ještě T4 . Buď se má ten vetrán poslat asi se spožděním a nebo by to muselo lagovat. Nějaká zkušenost?
    Podle tohoto návodu jsem to jela už několikrát a zatím to naštěstí vždycky vyšlo

  10. #20

    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Ostrov pirátů

    P1, BLOK T5, T6, T7 a V3:

    V3: 91R 4M 1E 154K vs. 100SR 1VS 70PS 10MA

    major

    95R 1S 1E 173K vs. 100SR 1VS 70PS 10MA
    Last edited by niedwiad; 06.02.14 at 21:09.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.