Reply to Thread
Results 1 to 3 of 3

Thread: Nepřipsání stavebních povolení po obsazení sektoru v domovské zóně

  1. #1

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    9
    Monde
    Kouzelnictví

    Nepřipsání stavebních povolení po obsazení sektoru v domovské zóně

    Dne 26.7.2013 po 23.hodině večer jsem uvolnil ve své domovské zóně sektor č.6 a hned jsem ho zabral postavením skladu,jak je dáno a nepřipsala se mi žádná stavební povolení.Je deklarováno obdržení 10 stavebních povolení za dobití sektoru.což pro další mou hru a strategii ve hře je důležitý prvek a také to stálo nemálo úsilí,mincí a surovin.Bohužel výsledkem toho všeho z mé strany je kolonka stavebních povolení a v ní:0!!!!!!Rád bych vysvětlení a doplnění toho na co mám nárok!Chápu že hrajeme BETA VERZI a už jsem přešel lecos,ale toto je fatální řeškl bych,,podvod,,!Děkuji za vysvětlení a doufám i nápravu!Mili111

  2. #2

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    chces mi rict ze jsi dobil 6-ty sektor a nevis ze se ti ty stavebka hodi do posty jako odmena za dobity sektor a nasledne do nabidky a musis je pouzit na budou starosty? jestli tohle nevis tak vazne nechapu jak jsi to udelal u tech predchozich

  3. #3

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    9
    Monde
    Kouzelnictví
    Zkoušíš Karamone dělat blba ze mne a nebo ze sebe?Toť otázka!Já to samozřejmně vím,ale ani po dvou dnech tam nic nebylo,asi až po dalším půldnu se to vše srovnalo a ukázalo.Vím že je to Beta verze,ale myslím že to byla dost velká mezera mezi dohráním úkolu a odměnou za něj,abych měl nárok na obavy!Chtěl bych vidět Tebe,kdyby jsi byl na mém místě!Mili 111

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.