Reply to Thread
Results 1 to 3 of 3

Thread: První vlákno s milionem zhlédnutí

  1. #1
    Zergous's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    147
    Monde
    Kouzelnictví

    První vlákno s milionem zhlédnutí

    Seffe velká gratulace a z té "odměny" herního serveru si nic nedělej, kdyby jsi něco potřeboval napiš. To je tím, že TSO poslední dobou šetří :-(
    Ale je to asi stejné jako vítáme milióntého návštěvníka našeho kina. Jako odměnu dostane malý popkorn. Ách jo.
    Last edited by Zergous; 26.07.13 at 16:11.

  2. #2
    SirNeNe's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    25
    Monde
    Kouzelnictví
    Seffe,také se přidávám ke gratulaci a ,,odměně,,
    Díky Tvým radám,se mi hraje o moc lépe a doufám,že jako poděkování ode mě přijmeš malý dárek...
    Není to o moc víc,než jsi dostal za miliontého návštěvníka,ale stojí mi to za to!!
    Musels strávit nad stránkama s radama moře hodin a tak Ti chci i já poděkovat...

  3. #3

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Seffe taky velka gratulace. Cest a chvala tve praci.
    Jen je skoda, ze the settlers jsou takovy "zachodi" kteri neumi ocenit tvou praci na ktere diky tobe vydelali x tisic realnych penez, protoze hodne hracu to hraje tvoji taktikou a nekteri kupuji drahokamy.
    Doporuceni pro settlers zamyslete se nad sebou kdo co provas udelal a jak ste se mu odmenili. Odmena pro Seffa byla fakt uboha a dat to jeste na titulku.
    Stydte se. Tot muj nazor.
    Last edited by Butak; 17.08.13 at 07:41.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.