Reply to Thread
Page 6 of 6 FirstFirst ... 4 5 6
Results 51 to 60 of 60

Thread: Hodnocení eventu k 20. výročí značky Settlers

  1. #51

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Alfajk View Post
    fer? svet neni fer,deal with it...prvni tejden jsem balonky delal,potom jsem is lehko spocital,ze vic nez 100% je bez sance
    ooou, tak to je fakt odpověď kdyby jsi napsal jsem sobec a vyčůránek od podstaty se snažím zneužít všeho co se mi naskytne, potom by ta odpověď byla fér, ale vymlouvat se na to že svět není fér, poslyš kdyby kdekdo uvažoval jako ty, tak budeme mít strach vylézt na ulici protože nás kdekdo okrade nebo zabije a řekne čemu se divíš, však svět není fér , já bych spíš řekla že ty a tobě podobní nejste fér ne ? a ještě se v tom samolibě rochníte pod představou, že jste vyjímeční , ovšem pouze do okamžiku než tobě jednou někdo řekne svět není fér !

  2. #52

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    12
    Monde
    Kouzelnictví
    No u nás by si Alfajk taky neškrtl. Jasně hrajeme si všichni, a hrajeme si, že nás to baví. V cechu jsme, aby jsme si pomáhali ( běžně dávám novým členům nizkým levelům startovací balíček v podobě základních surovin do 10-ti K a nejsem vůdcem cechu a vůbec mi to nepřijde divný, rád se podělím ), ale nezneužívali, takže mít tam někoho, který využije možnost se přiživit jen a jen na sobě by mi zkazilo tu "chuť" hraní.
    Obhajovat se můžeš jak chceš, ale pořád jsi hyjena, která profituje na ostatních.
    Nechci schazovat cech ve kterým jsi ( pokud jsi ) ale pokud tě tam nechávají, asi ostatní členové na tom budou podobně.

  3. #53

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    16
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Karamon View Post
    tak v tom pripade by te nekdo mel naucit matiku protoze na 150% jsme v klidku meli... davali jsme 7-10% denne ze zacatku takze bysme to stihali jen by se na to takovy jako ty nesmeli vykaslat a snazit se z toho pro sebe vytriskat co to da... mohli jsme mit o 200 dia vic

    a ze svet neni fer prosim ale musime si tim jakej je svet kolem nas kazit i hru?
    Ale nemeli, kdybys sledoval nemce, tak 0-100% dali za den ci den a pul a pak 100-150% davali nejakych 6 dni, cize tam byly naprosto jine limity v tom rozmezi, po 100% rapidne zpomalili uplne vsichni, tim chces rict ze po 100% se na to kazdej vykaslal a najednou zacal vyrabet petinu toho co do 100%?

  4. #54

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Janglein View Post
    Ale nemeli, kdybys sledoval nemce, tak 0-100% dali za den ci den a pul a pak 100-150% davali nejakych 6 dni, cize tam byly naprosto jine limity v tom rozmezi, po 100% rapidne zpomalili uplne vsichni, tim chces rict ze po 100% se na to kazdej vykaslal a najednou zacal vyrabet petinu toho co do 100%?
    kdyby si premyslel tak je ti jasny ze 100% dali tak rychle jen proto ze to delali z exo klad a podobnych materialu kterych meli ve skladech mraky pak jim pravdepodobne dosli a museli delat z vody jako my (a to nezminuju ze kazdy z nich ma lvl5 zasobarnu takze vyrabel rychleji) a ano myslim si ze jen co jsme dali 100% tak se na to dost lidi vykaslalo
    Last edited by Karamon; 28.07.13 at 11:23.

  5. #55

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    102
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Alfajk View Post
    nikdy jsem nemel v planu se tu pretvarovat a tvrdit,jak byl event suprovej,vybalancovanej a spravedlivej,takze jsem eventu vyuzil takzvane "po svym"...a ne,vodu jsem nesockoval na chatu,abych ji znovu prodal,nekoupil jsem jedinou jednotku vody,vsechno z mejch studni.

    fer? svet neni fer,deal with it...prvni tejden jsem balonky delal,potom jsem is lehko spocital,ze vic nez 100% je bez sance
    Omlouvej si to, jak chceš, u mě jsi morální mrtvola. A každej, kdo jednal, jako ty, taky!

  6. #56

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    102
    Monde
    Kouzelnictví
    Jinak souhlasím s karamonem. Jediná věc, o kterou stálo za to se snažit byl ten barák, takže po dosažení 100% aktivita upadala.

  7. #57
    Dalnar's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    249
    Monde
    Kouzelnictví
    No zas tolik bych tu nemoralizoval. Ve hře se děje spousta zlodějen, takže to že se někdo napakuje mramorem a deskama ještě není zas taková hrůza. Pokud je to nový hráč tak mu to hodně pomůže v rozvoji a myslím, že docela rozumně využil situace. Myslím, že mnohem závažnější jsou všeobecné každodenní zlodějny na tržišti a obírání nováčků obchody typu 50 bronz mečíků za 1 exo košík apod. To samé prodávání LS za úplně šílené ceny, přičemž je to velká loterie a často loot v žádném případně nepokryje cenu - a to ti co prodávají rozhodně vědí. Dokonce jsem slyšel, že v některých ceších se platí týdenní daně....no prostě, to že se někdo trochu napakoval na vodě v jednom přiblblém a nepromyšleném eventu co trval pár týdnů mě nechává úplně chladným. Jsou mnohem horší věci které se dějí každý den...
    Velmistr Řádu Zlatého Klíče (ZK)

  8. #58

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Nemám v úmyslu se nikoho zastávat, balónky jsem vyráběl z veškerých dostupných surovin, ale proč mu nadáváte za to že dal nabídku ke koupi vody? Prodával a pokud někdo kývl na jeho cenu tak on vydělal. Kupovat jste to nemuseli. Ano nepřispěl tolika balónky neboť primární surovinu prodal a co? Je to otázkou nabídky a poptávky a pokud někdo nakoupí draho vodu, LS a pod. tak nadávejte sobě že na to kývnete a ne prodejci že chce vydělat. Pokud by jste jí nekoupili, jemu by zbyla a on by udělal balónky.
    Spousta lidí nadává že to za to nestálo. Co kdyby se dosáhlo 150%?, odměna byla úsměvná jako při 100% jen by to bylo více snažení. Zase by jste nadávali že nemáme 200%? Nechci kupovat předražené zboží, ale pokud jej potřebuji a nemůžu čekat, hold počítám s tím že zaplatím více. Ano toto je hra, ale je to hra kde by bez tržní ekonomiky svět nefungoval.

  9. #59

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    102
    Monde
    Kouzelnictví
    To, že někdo dělá horší věci, toto vůbec neomlouvá. To je jako, kdyby se zloděj hájil, že tamten je vrah.

  10. #60
    Dalnar's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    249
    Monde
    Kouzelnictví
    No to nikdo neříkal. Spíš když nadávám na zloděje, tak musím na všechny. Jinými slovy, když se mi nelíbí malí zlodějíčci nemůžu tiše schvalovat velké zlodějny.
    Velmistr Řádu Zlatého Klíče (ZK)

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.