Reply to Thread
Page 5 of 6 FirstFirst ... 3 4 5 6 LastLast
Results 41 to 50 of 60

Thread: Hodnocení eventu k 20. výročí značky Settlers

  1. #41

    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    Hmm... tak hledam novy cech...

  2. #42

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    Voide neni jedinej kdo to tak delal takovych je hodne jen on to tu verejne priznal
    Last edited by Karamon; 26.07.13 at 21:26.

  3. #43
    Zergous's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    147
    Monde
    Kouzelnictví
    Jo i mrtvoly se dají legálně "okrádat", ale pěkné to není. Voidbringer můžeš klidně k nám.
    Každopádně je vidět, že týmový duch na TSO CZ opravdu moc nefunguje.

  4. #44

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    102
    Monde
    Kouzelnictví
    Voidbringer: takhle čestného člověka u nás v cechu uvítáme!

  5. #45

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    216
    Monde
    Kouzelnictví
    Ale tak zase Alfajk je první (a zatím jediný) kdo se tím přímo chlubí a dává to jako svůj klad, zatímco ostatní si ty zlaťáky alespoň syslí tajně. Takže Voidbringerův krok celkem chápu. Hlavně by mne ale zajímalo, kolik lidí na trhu vyžebralo vodu na výrobu balónků, aby ji pak přes parťáka draze poprodávalo.

  6. #46

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    No aspon se tu verejne priznal. Myslim, ze od tech lidi co se tu s tim placali, aby jsme dali aspon tech 100%, uz zadny mince ani suroviny neuvidi.

  7. #47

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    46
    Monde
    Kouzelnictví
    nikdy jsem nemel v planu se tu pretvarovat a tvrdit,jak byl event suprovej,vybalancovanej a spravedlivej,takze jsem eventu vyuzil takzvane "po svym"...a ne,vodu jsem nesockoval na chatu,abych ji znovu prodal,nekoupil jsem jedinou jednotku vody,vsechno z mejch studni

  8. #48

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    Alfajk a prijde ti to fer profitovat na snazeni jinych? Kdyz ty sam pak dostanes tu samou odmenu co oni i kdyz si pro to nehnul pomalu ani prstem (nevim jestli si nejaky balonky delal nebo ne, ale rekl bych ze ne)?
    Last edited by Karamon; 27.07.13 at 17:24.

  9. #49

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    46
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Karamon View Post
    Alfajk a prijde ti to fer profitovat na snazeni jinych? Kdyz ty sam pak dostanes tu samou odmenu co oni i kdyz si pro to nehnul pomalu ani prstem (nevim jestli si nejaky balonky delal nebo ne, ale rekl bych ze ne)?
    fer? svet neni fer,deal with it...prvni tejden jsem balonky delal,potom jsem is lehko spocital,ze vic nez 100% je bez sance

  10. #50

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    tak v tom pripade by te nekdo mel naucit matiku protoze na 150% jsme v klidku meli... davali jsme 7-10% denne ze zacatku takze bysme to stihali jen by se na to takovy jako ty nesmeli vykaslat a snazit se z toho pro sebe vytriskat co to da... mohli jsme mit o 200 dia vic

    a ze svet neni fer prosim ale musime si tim jakej je svet kolem nas kazit i hru?

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.