Reply to Thread
Page 4 of 6 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 LastLast
Results 31 to 40 of 60

Thread: Hodnocení eventu k 20. výročí značky Settlers

  1. #31
    Zergous's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    147
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Dalnar View Post
    Jenže drahý, využití zásobárny není spravedlivé, čím vyšší level jsi, tím víc ji máš vytíženou, takže tě takové spamující eventy penalizují. 200 irem je 20h, nějaké osadníky a doplňováky a není prostor pro kvantitu, ale byl by prostor pro kvalitu. Bohužel rovnostářský přístup = všichni budete klikat vodu jak osli = rozhodl. Takže nechápu jak pořád někdo může bránit fakt, že voda měla stejnou hodnotu jako nápoje. Pokud je někdo na vyšší úrovni a investoval do hry čas, tak by se to mělo někde promítnout. Docela nechápu tu tvoji averzi k vyšším úrovním. Hra nemůže být vybalancovaná na 20tkové úrovně co se dají za týden, ale musí reflektovat průřez celým serverem, tj. aby event byl dost zajímavý pro nízké i vysoké levely.

    Jediné pozitivum celého eventu je ta dekorační budova. To bylo to jediné, co mě donutilo aspoň trochu vyrábět balonky z vody co jsem za draho koupil, za mince které jsem musel zobchodovat za to, co bych jinak mohl měnit přímo na balonky. Takže jsem se naklikal mnohem víc.
    20 levelů jde za den .. ověřeno a vyzkoušeno.

  2. #32
    Zergous's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    147
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Dalnar View Post
    Jenže drahý, využití zásobárny není spravedlivé, čím vyšší level jsi, tím víc ji máš vytíženou, takže tě takové spamující eventy penalizují. 200 irem je 20h, nějaké osadníky a doplňováky a není prostor pro kvantitu, ale byl by prostor pro kvalitu. Bohužel rovnostářský přístup = všichni budete klikat vodu jak osli = rozhodl. Takže nechápu jak pořád někdo může bránit fakt, že voda měla stejnou hodnotu jako nápoje. Pokud je někdo na vyšší úrovni a investoval do hry čas, tak by se to mělo někde promítnout. Docela nechápu tu tvoji averzi k vyšším úrovním. Hra nemůže být vybalancovaná na 20tkové úrovně co se dají za týden, ale musí reflektovat průřez celým serverem, tj. aby event byl dost zajímavý pro nízké i vysoké levely.

    Jediné pozitivum celého eventu je ta dekorační budova. To bylo to jediné, co mě donutilo aspoň trochu vyrábět balonky z vody co jsem za draho koupil, za mince které jsem musel zobchodovat za to, co bych jinak mohl měnit přímo na balonky. Takže jsem se naklikal mnohem víc.
    Máš tak uvažování TSO 1 voda == 1 meč == 1 žula == 1 všechno .. bude se to dobře počítat a nebude se to komplikovat. Pravdou je, že tam mohli dát rovnou čudlík voda -> balónky a nemuseli tam dělat tolik čudlíků, ale třeba si nějaký študent vyhrál. A opravdu si nejsem jistý, že by němci při takhle nastavené ekonomice byly tak ochotní tavit žulu na balónky ve stejné hodnotě jako má voda. Jestli ano, tak to už je pak fakt zoufalství, které nás časem potká.

  3. #33

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    46
    Monde
    Kouzelnictví
    ale alespon jeden klad ten event mel...voda sla na odbyt



    za ten mesic jsem vydelal desitky tisic mramoru/nastroju/dreva v hodnote X tisic minci za par kyblu vody

  4. #34

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    Alfajk nevim jestli je dobry napad sem tohle hazet... presne kvuli takovejm jako ty jsme dosahli jen tech 100% kdyz jsme mohli dat klido 150% a mozna i tech 200% bysme dali... osobne bych byl pro aby tem co takhle vydelavali na snazeni druhych bylo vse co vyobchodovali odebrano
    Last edited by Karamon; 26.07.13 at 18:30.

  5. #35

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    102
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by A_T_F View Post
    Pokud by výhřevnost různých surovin odpovídala ekonomické hodnotě, pak by high level hráč jen občas poslal pár tisíc mečů, zatímco low level hráč by se uklikával při stavbě studní. Takhle se spravedlivě uklikávali při stavbě studní všichni stejně, nezávisle na levelu.
    To nesouhlasím. Pokud by suroviny byly odstupňované, tak by hráč na větším levlu dával víe za dražší rsuroviny a hráči na menších by holt volili vodu. Bylo by to tak, jak má být. Ti největší by dali nejvíce. Takhle hráči od lvl cca 35-50 dali stejně balónků, protože všichni jeli vodu a všem se studní na ostrov vejde zhruba stejně.


    Cituji: "Zkus si uvědomit, že ten dům dostal KAŽDÝ hráč na serveru, včetně těch, kteří mají level 15 a celkovou kapacitu 50 lidí. Takovým lidem nemůžeš jen tak zvednout kapacitu na 150, protože to nabourá herní mechaniku."

    ta kapacita by zase takový vliv neměla, navíc těch malých není moc a moc dlouho malí nezůstanou. Vem si třebas Vánoční event, kdy hráči dostávali recyklačku a žulu jako dárek. To je do začátku mnohem větší boost, než baráček s popkou 100.

  6. #36

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    46
    Monde
    Kouzelnictví
    spravnej podnikatel se musi chytit prilezitosti,navic kazdej,kdo umi pocitat do peti,si po prvnim tejdnu dokazal odvodit,ze 150% je bez sance...

  7. #37

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    102
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Alfajk View Post
    spravnej podnikatel se musi chytit prilezitosti,navic kazdej,kdo umi pocitat do peti,si po prvnim tejdnu dokazal odvodit,ze 150% je bez sance...
    To, že můžeš, neznamená, že by jsi měl. To, co jsi udělal, i když to bylo "legální", tak to bylo nemorální.

  8. #38

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    tak ted dobre placas na 150% jsme v klidu meli i na tech 200% davali ze zacatku jsme davali 7-10% denne takze za 21 dni bysme tech 200 i dali
    Last edited by Karamon; 26.07.13 at 18:51.

  9. #39

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Alfajk, tvůj přístup k eventu nepotřebuje ani komentář. Útěchou Ti může být, že takových lumpů je víc a nejsi v tom sám.

  10. #40

    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    A ja jsem s tim XXXXX v jednom cechu... no, uz jsem napsal vudci, ze bud z cechu pujde on, nebo ja.
    Last edited by BB_Kahsi; 29.07.13 at 09:13.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.