Reply to Thread
Page 2 of 6 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 11 to 20 of 60

Thread: Hodnocení eventu k 20. výročí značky Settlers

  1. #11

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    36
    Monde
    Kouzelnictví
    nech sa pisalo co kolvek balonikoval som ako som len mohol toto je moja praca v druhom kole 353 645 viac sa nedalo prve som nepocital :-)

  2. #12

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    nedá se nic jiného než souhlasit s A_T_F který to komplexně shrnul, sice jsem patřila bez ohledu na vývoj mezi ty aktivní, nicméně jsem skončila někde u 108,6% kde byl následující vývoj už poměrně jasný a nemělo cenu dál vykupovat vodu a luxovat sklady s vidinou toho, že na 150% nemůžeme za dva dny dosáhnout

    to že došlo buď k fatální neschopnosti tvůrců balonkového eventu spočítat poměry schopnosti dosáhnout 200% nebo k záměru /což je pouhá spekulace, ale po raketovém nástupu německých serverů ne tak nereálná/ na což jsem upozorňovala již v průběhu eventu, zůstala spíš hořká příchuť z celého výročního projektu

    balonkový event jsem vnímala spíše jako prestižní celosvětovou záležitost než nějakou honbu za odměnou, na to jsme ostatně už zvyklí z minulých eventů, kdy dáme nepoměrně více všeho oproti tomu co dostaneme, faktem ale zůstává, že balonkový event měl být oslavnou věcí, bohužel to spíš připomínalo nekonečnou manufakturu ze které jsem si přivodila místo spokojenosti nad odvedeným dílem pouze zánět karpálky na pravé ruce

    nicméně...

    1. pokud by každý uvažoval pouze ekonomicky jak zde bylo zmíněno a pouze hořce s ohledem na vývoj v průběhu eventu, řekla bych, že bychom možná nedosáhli ani těch 100%

    2. rozhodně se sluší poděkovat nadšencům kteří i přes uvedená úskalí do zblbnutí vyráběli a vyráběli

    3. opět mě přesdvědčila mentalita českého národa, kde se každý s oblibou nazývá Patriotem ovšem ve výsledku když jde o celosvětovou soutěž ten Patriotismus jaksi vyšumí v pozadí v pravdě zlodějské české povahy, viz ceny vody na trhu a podobně, tito lidé si opravdu můžou gratulovat

  3. #13

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    32
    Monde
    Kouzelnictví
    A_T_F to shrnul pekne a objektivne. A jeste bych dodala, ze u nas hledaci donesli sem tam nejaky balonek - jeden z peti (asi 20), ale na nemeckem serveru donesli pokazde 4 z peti (asi 40/jeden). Takovy maly dodatek k ferovosti.

  4. #14

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    24
    Monde
    Kouzelnictví
    Myslím, že by měl každý dostat odměnu podle toho jak byl aktivní, ale hodnotit to podle jeho levelu. Pro někoho nebylo problém udělat 500K balonků a jiný vypotil 20K a byl rád, ale neznamená to, že se snažil méně. Smysl retro dobrodružství stále nějak nechápu. Kdyby se alespoň chystalo překvapení, že kdo plnil a "hledal" na mapách, toto dostane odměnou. Mě by se to líbilo, mohl bych zase sázet kytičky :-)

  5. #15

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    ano jednalo se o nejnudnejsi event. který jsme zde zazil.. nulova kontrola, nulova informovanost, priserne mnoho klidani(vyrábět po 500 baloncich bylo desne, darovat po 500 také, rozdili surovin vedli k tomu ze jedine z ceho se delali byla voda..
    podivny event. akorát delany na aktivni skripty které nekteri na německých serverech jiz aplikuji takze se nedivim viteztvi nemcu..

  6. #16

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    jako napad na event to byl si myslim celkem dobrej ale dosti nedotazenej bylo v nem dost chyb at uz to zminovany rozdeleni svetu nebo "rozdily" ve vyrobenych baloncich z ruznych materialu, kdyby si na tom dali vic zalezet tak si troufam tvrdit ze by to byl jeden z nejlepsich eventu co tu byl nebo v budoucnu bude

  7. #17

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    ten event byl koncentrovanej fail,podelanej od zacatku do konce,at uz to byla primo XXXXX vyroba balonku,nebo trapny klikaci dobrodruzstvi,ktery se za event otocili snad 10x dokola...
    Last edited by BB_Kahsi; 25.07.13 at 16:47.

  8. #18

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    102
    Monde
    Kouzelnictví
    Mně se na eventu líbilo to propojení s ostatními servery. Jak jsme začínali na 17. místě a postupně se prodrali až na 11. Kdyby trval ještě měsíc, tak se vyškrábeme až navrchol. Já osobně ostrov plný studen a balónky vyráběl o 106. To se mi líbilo. Byla jen velká škoda, že Němci to měli jisté, čemuž odpovídají i výsledky. Vezměte si tabulku po prvním kole a pak se koukněte, jaké udělali skupiny. Podle mě nebyly vyvážené. Pokud by to byl opravdu boj, tak by to bylo úžasné. Odměny se mohly stupňovat podle umístění, takže by každá příčka hrála roli. Pak mě zklamala odměna. 10 rekrutů? To mě vytrhne tedy, 150 drahokamů, to mám za 14 dní hry. Líbilo se mi ale skladiště. Je to krásná budova a něco jako archievement z události. Jen by mohl dávat více osadníků. 20 je fakt málo. Nemusel by mít 500, jak píše A_T_F, ale 20 je zase málo. Ideální by bylo tak 100-150 si myslím. Taky by byla fajn odměna pro nejlepšího dárce na serveru, či rozděleno dle úrovní. Nebo mohli udělat překvápko a na konci dát tolik mincí/ drahokamů, kolik člověk dal balónků/1000 třebas. Takže když by někdo dal 100 000 balónků dostal by 100 mincí.

    A pokud je pravda, co píše Erina, tak jsem fakt rozhořčen. Je pravda, že já posílal 6 dobrodruhů a balonky přinesly tak průměrně 2.

  9. #19

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    216
    Monde
    Kouzelnictví
    Vzhledem k tomu, jaké zde zaznívají reakce považuji za nutné ještě jednou zopakovat následující věc: to, že vyrábět balónky z vody bylo nejvýhodnější považuji za nejlepší věc na celém eventu. Pokud by totiž byla výhřevnost surovin skutečně svázána s jejich náročností, pak by pro hráče pod level 45 v podstatě nemělo smysl se účastnit. Studna je jediná budova, která něco produkuje, ale nestojí licenci, nejen to, nestojí tísíce exoklád a žuly, ale jen pár dřev a kamenů. Díky studním bylo skutečně jedno, jaký level hráč měl, vyrábět vodu do balónků ve velkém mohl skutečně každý a bylo to především o ochotě klikat na nové a nové studny.

    Co se odměn (které již dorazily) týče:
    - skladiště je super. Kapacita nevadí. Chtěli jste aspoň 50? Bože, tak si za 350zl kupte na trhu jednu rezidenci, jakoby to byl tak strašný problém. Bílý hrad má kapacitu 50 lidí, to je stejný jako trojka rezidence, když vezmu průměrný loot a průměrnou cenu LSka na BB, tak ten hrad vyjde na nějakých 5000 mincí, a stejně to BB furt dokola lidi choděj, aby mohli říkat, že mají hrad. A nebo čarodejnická věž - někdo mi tvrdil, že ji prodal za 10000 žuly. To je na tu (sice vysokou) kapacitu pořád dost nepoměr. Prostě - chcete osadníky? Kupte si rezidence...

    - rekruti. (resp. 10 rekrutů) Nevím zda se smát nebo brečet. Na tohle padly moje exoklády a ledek?

    - přeměna budov: nebylo by lepší změnit najednou celý ostrov? tohle mi přijde úchylné mít jednu budovu jinak a všechny ostatní normálně.

    - drahokamy: no, mohlo jich být za tu snahu o trochu více. Ale jestli si první německý server odnáší nějakých 1500 drahokamů na osobu díky tomu, že nasadili balónkovací skripty, pak je to dost smutné.

  10. #20

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    32
    Monde
    Kouzelnictví
    Mne se ten HQ z dvojky moc libi - zamackla jsem slzu, kdyz jsem ho postavila a skin lesnika z dvojky mi pripada o hodne hezci nez ten, co maji lesnici ted :/. Ta muri noha mne docela irituje.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.