Reply to Thread
Results 1 to 5 of 5

Thread: Dobrodružství ve hvězdě

  1. #1

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví

    Dobrodružství ve hvězdě

    Nějak se mi nakupili dobrodružství ve hvězdě a mám tam třeba Zkaženého Viktora 20x. Nemohli by vývojáři udělat spíše abych tam měl jen jedny a u toho by bylo číslo kolik jich vlastně mám tak to musím šíleně rolovat abych zrovna našel to správné které chci.

  2. #2

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    jo tohle by bylo fajn

  3. #3

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    40
    Monde
    Kouzelnictví
    to by nebylo zle..moznost treba si rozdelit veci ve hvezde..treba i kosiky..nebo nastackovat darce,exo kosiky apd..a konec koncu i zadat na trhu moznost koupi doplneni do zl.dolu nebo zelezneho dolu apd..

  4. #4
    ex_MOD_Leonell's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    271
    Monde
    Kouzelnictví
    ano dobrý nápad:
    pokud chceš někomu poslat exokošíky, tak jak troubík klikáš výměnu tolikrát kolik posíláš košíků
    takhle bych řekl pošli 5 košíků (ne 5x 1 košík)

  5. #5

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví
    Doufejme, že se vývojáři zaměří i na tuto oblast vylepšování hry (usnadnění a zpříjemnění hry pro hráče) a nebudou jenom vymýšlet a přidávat nové věci. Ne že bych proti tomu něco měl, ale někdy je prostě lepší upravit už existující věc než přidat novou.
    Také bych uvítal možnost seskládávat či naopak rozdělovat položky ve hvězdě. Projíždět přes 200 nakoupených bonusů až na konec seznamu jenom proto, že nejdou seskládat na jedno políčko je děs. Stejně jako psal Leonell i samotné posílání trojkových bonusů po jednom je zdlouhavé :-(

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.