Reply to Thread
Results 1 to 4 of 4

Thread: Mili111

  1. #1

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    9
    Monde
    Kouzelnictví

    Mili111

    Nechci poukazovat na to co se píše v chatu,ale na to jak lidé kteří hlídají chat reagují na různé situace.Když si lidé píší o trávě,která nijak nesouvisí se hrou,mimochodem ať si píší,je ticho po pěšině,ale když jsem se zastal nováčka krerý se odvážil na chatu na něco zeptat,ať z neznalosti či že mu to někdo nevysvětlil správně,mimochodem to je také jedno,dostal jsem takovou spršku jmen a nadávek že to nebylo hezké,jen proto že jsem dotyčným vlezl do jejich povídání a zastal se člověka který s hrou teprve začíná a co schytal on,to ty nadávky na mně byliy jen slabý čajíček.A přitom tam bylo psáno modře,takže tam dozor byl a nic.Někdo holt může vše a někdo se nesmí ani ozvat na obranu nových lidí!Nemyslíte že toto dost lidí odradí? Mili 111

  2. #2
    ex_MOD_Leonell's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    271
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Mili111 View Post
    Nechci poukazovat na to co se píše v chatu,ale na to jak lidé kteří hlídají chat reagují na různé situace.Když si lidé píší o trávě,která nijak nesouvisí se hrou,mimochodem ať si píší,je ticho po pěšině,ale když jsem se zastal nováčka krerý se odvážil na chatu na něco zeptat,ať z neznalosti či že mu to někdo nevysvětlil správně,mimochodem to je také jedno,dostal jsem takovou spršku jmen a nadávek že to nebylo hezké,jen proto že jsem dotyčným vlezl do jejich povídání a zastal se člověka který s hrou teprve začíná a co schytal on,to ty nadávky na mně byliy jen slabý čajíček.A přitom tam bylo psáno modře,takže tam dozor byl a nic.Někdo holt může vše a někdo se nesmí ani ozvat na obranu nových lidí!Nemyslíte že toto dost lidí odradí? Mili 111
    za sebe mohu říct, že se snažím o objekivní hodnocení všech komentářů a reakcí

    drogy, rasismus, nadávky a urážky netoleruji a ani nevím o toleranci ze strany jiným moderátorů

    v neposlední řadě, ale ani nemusíš vědět, že byl BAN nebo napomenutí uděleno

    -._.-

    Pokud si myslíš, že někde nebylo postupováno v souladu s pravidly, tak máš možnost podat report

    přímo ze hry /report ... (viz /help)
    ...nebo
    vyplněním formuláře na hlavní straně
    ...nebo
    posláním PM moderátorovi nebo BB_Kahsi (nejlépe tomu kdo je online a vidíš, že je na chatu)

    vždy je dobré udělat si printscreen nebo alespoň poznamenat čas a název chatu !

    MOD_Leonell

  3. #3

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    9
    Monde
    Kouzelnictví
    Schválně jsem nejmenoval,nechtěl jsem na poprvé někomu ublížit,ale jsem zvědav zda se ten člověk chytne aspoň za nos!Jak jsem psal byl tam dozor,psáno oranžově ale ani ťuk!A reakce na obranu nováčků,nejen od lidí na chatu ale i od moderátora a to dost neadekvátní,ale jen směrem ke mně.Nebudu to hlídat,od toho jsou jiní kterým jste dali důvěru!Mili111

  4. #4
    ex_MOD_Leonell's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    271
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Mili111 View Post
    Schválně jsem nejmenoval,nechtěl jsem na poprvé někomu ublížit,ale jsem zvědav zda se ten člověk chytne aspoň za nos!Jak jsem psal byl tam dozor,psáno oranžově ale ani ťuk!A reakce na obranu nováčků,nejen od lidí na chatu ale i od moderátora a to dost neadekvátní,ale jen směrem ke mně.Nebudu to hlídat,od toho jsou jiní kterým jste dali důvěru!Mili111
    vůbec si tvé jméno z chatu nevybavuji
    pokud nemáš důkaz a nechceš to řešit ofiko, tak nepomlouvej !

    oranžově nepíše moderátor
    v první zprávě jsi psal něco o modré jako dozoru... máš v tom pěkný hokej !
    Last edited by MOD_Leonell; 22.07.13 at 21:35.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.