Closed Thread
Results 1 to 4 of 4

Thread: optimalizace pro google chrome

  1. #1

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    15
    Monde
    Kouzelnictví

    optimalizace pro google chrome

    nevím jestli to není jen můj problém, ale v g.chrome se mi nezobrazuje spodní část obrazovky

  2. #2
    Graywolff's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Prostějov
    Posts
    27
    Monde
    Kouzelnictví
    Google Chrome se nám vůbec vyvinul v pěkného macíčka - já to dělám tak, že Chrome používám na vážné záležitosti a hraji ve FireFoxu, což je většinou bez problémů (tedy pokud se jde vůbec přihlásit apod., ale to je jiná písnička). To samozřejmě neznamená, že by se hra neměla pro jeden z nejvíce používaných prohlížečů optimalizovat, spíš jako jakási první pomoc. Počet otevřených prohlížečů není ve Windows omezen, pokud vím ;-)

  3. #3

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    115
    Monde
    Kouzelnictví
    Co slýchám, tak právě v chromu to lidem jede nejlíp. Já používám chrome a nemužu si stěžovat. Ani s mozillou nemam problem.
    Zkusil bych takovou tu klasiku - vymazat cache, aktualizovat flash atd

  4. #4

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    15
    Monde
    Kouzelnictví
    Mě to v chromu jede dobře, akorát se mi nezobrazujou jména a level přátel, protože to už mám mimo okno. Bejt tam rolovačka tak je to v poho

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.