Closed Thread
Results 1 to 3 of 3

Thread: Přidání surovin z nabídky

  1. #1

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví

    Thumbs down Přidání surovin z nabídky

    Ahoj, jsem v této hře vcelku nová, ale narazila jsem na jednu chybu... dala jsem si převést 1250 kamenů na 250 mramoru, poté se mi mramor přesunul do hvězdy (nabídky). Z té jsem mramor přendala na hlavní budovu, ale nic mi nepřibylo... ani to nenapsalo takovou tu zprávičku o přidání, a v hvězdě už ten mramor nemám... poté jsem přetáhla ještě něco a to už bylo vpořádku :/ je nějaká šance dostat ten mramor nazpět? Pokud ne, tak by bylo dobrý se tomu bugu podívat na zoubek, aby se to už nestávalo... lidi do toho dávají peníze a surky jim mizí ve hře mám nick Zelda

  2. #2
    Graywolff's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Prostějov
    Posts
    27
    Monde
    Kouzelnictví
    Pokud potřebuješ prozkoumat konkrétní případ, je asi lepší kontaktovat zákaznickou podporu. Mohla se ale stát ještě jedna věc - pokud je vyčerpaná u dané cílové suroviny skladová kapacita, pak není vyloučeno, že se materiál přesunutý z nabídky ztratí. Osobně to řeším tak, že si nechávám v nabídce všechny suroviny, které zrovna nepotřebuji. Vzniká tak rezerva a navíc se jako by navyšuje množství suroviny, které můžu mít, i když kapacita skladu zůstává omezená.

  3. #3

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Rezerva tam byla cca 2000 jednotek... ono mi o těch 250 mramorů ani tak nejde, jen by se to mělo zajistit, aby až se to nestávalo. Chvíli jsem uvažovala o tom, že trochu zainvestuju a koupím nějaké diamanty, ale teď už nechci. Dokud se mi budou bezdůvodně ztrácet suroviny, je hloupost investovat reálné peníze. Beru, že je to beta a proto to zde píši
    Last edited by Zelda; 05.12.12 at 01:30.

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.