Reply to Thread
Results 1 to 3 of 3

Thread: Žebříček hráčů daného serveru

  1. #1

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví

    Žebříček hráčů daného serveru

    Hráči by byli hodnoceni podle zkušenosti. Zkušenost se získává v dobrodružstvích a za úkoly. Dále by se určitý počet bodů získával za budovy na ostrově. Takže určit pro všechny typy budov přislušný počet bodů zkušenosti (nejlépe podle ceny a levelu stavby).
    Takový žebříček by určitě dost lidí navnadil, aby hráli častěji a lépe a mohli sledovat, jak se zlepšují.
    Navíc by to i pro provozovatele znamenalo větší zisk, bo by se víc utrácelo za diamanty ;-)
    Dále by se hodil i žebříček cechů, ale jiný než ten co tu je (podle počtu hráčů). Pořadí by se mělo hodnotit součtem zkušeností hráčů v cechu, případně i plněním cech. úkolů. Později i bitvami mezi cechy, na kterých, jak jsem slyšel, se již pracuje.
    Amadys33.
    Last edited by Amadys33; 07.07.13 at 18:55.

  2. #2

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    20
    Monde
    Kouzelnictví
    To se mi nelíbí

  3. #3

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    22
    Monde
    Kouzelnictví
    a mne sa to páči. a ešte by som pridal nejaké štatistiky o servery. Napríklad, koľko ľudí je aktívnych, rozdelenie po leveloch, ako dlho kto hrá...

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.