Reply to Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 13 of 13

Thread: Platnéř a Kyrysníci

  1. #11

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    ano pohadkove adventury jsou hodne narocne, avsak hrac s lvelem 50 neni nucen chodit pouze tyto adventury a na adventurach slabsich by mohl dosahnout dost malych ztrat.. to by mohlo komplikovat cenu vseho co pada z pocatecnich adventur(hlavne zuly)

  2. #12
    Dalnar's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    249
    Monde
    Kouzelnictví
    Popravdě 250tkový generál je mnohem větší terno, než o něco lepší nová jednotka, a nemyslím si, že to nějak zahýbalo cenou žuly :-) Poptávka je pořád vysoká. Navíc, end-game by měl zajistit to,aby byl dostatečně zajímavý na to aby hráči preferovali před zbytkem. Problém je, že "end game" budovy, typu výrobna kanonů nejsou potřeba, a tudíž máš pravdu v tom, že ta žula, která by jinak musela být využita na stavby, může jít na trh a trochu s ním zahýbat. Ale opět, to je chyba BB, že pohřbila výrobu kuší,damašků a kanonů. Nehledě na to, že žula nepadá vždy. A jak někteří moc dobře ví...některým subjektivně "nepadá vůbec".

    Mě jde hlavně o toto. Kdysi jsme měli všichni jen 200 generály. Když vemu ukázkový tábor kde bylo mimo ostatní 30 psů, tak jsem se mohl rozhodnout použít 30 jízdy a eliminovat je 1:1. Sice mi pak generál spinkal, ale mohl jsem pak druhým útokem jít jízdou po nepřátelských střelcích.

    Pak přišel veterán. Nabídnul mi o 25% víc jednotek, a tedy i to, že jsem mohl těch 30 jezdectva nacpat do jednoho útoku a ještě něco extra a tím značně pošetřil armádu a navíc mi nemusel spinkat generál. Super, na veteránovi každý vydělal a byl to powercreep na straně hráče - nicméně docela slušně zaplacený.

    Teď nám BB nabídlo generála ještě s 20 jednotkama navíc...ale na nových dobrech je docela drsný powercreep u nepřátelských jednotek. Takže zatímco předtím byla eliminace (často drahá) 1:1, teď bych potřeboval 65 kavalerie na likvidaci 30 královské kavalerie. Tj. Potřebuji o 35 jednotek víc..takže nějakých 20 navíc mě nevytrhne, protože powercreep se posunul úplně jinam. Samozřejmě je to trošku vytržený příklad..nicméně se nemůžu ubránit dojmu že mi vlastně BB jednou rukou něco nabízí, ale dvěma bere. Pochopitelně beru to z pohledu jedné vlny. Pokud musím napřed poslat 2-3 vln rekrutů/luků na smrt tak je to vlastně jedno a ano, na finálním útoku něco málo "uspořím" - vlastně ne, protože vesměs ani nemůžu použít vlastní střelce.

    Ale říkám, to je pouze můj pohled na věc.
    Last edited by Dalnar; 09.08.13 at 11:39.
    Velmistr Řádu Zlatého Klíče (ZK)

  3. #13

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    65
    Monde
    Kouzelnictví
    Dalnar ma recht, na pohadkove dobrodruzstvi to chce silnejsi jednotky. A proc proste neudelat opatreni,ze tyto silnejsi jednotky proste nebude mozno poslat na slabsi dobrodruzstvi a je to ........ a u epickych jen v omezene mire

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.