Reply to Thread
Results 1 to 8 of 8

Thread: aktualizace vyrovnávací pamětí prohlížeče -> kvůli tomu nelze spustit hru.

  1. #1

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    15
    Monde
    Kouzelnictví

    aktualizace vyrovnávací pamětí prohlížeče -> kvůli tomu nelze spustit hru.

    Zdravím,
    mám problém. Zničeho nic mi začala hra čím dál víc padat a při dalším přihlášení mi to hlásí chybu ať si aktualizuju vyrovnávací pamět prohlížeče. Používám Internet explorer 9. Někdy to prostě naskočí a jde to, pak zas ne.
    Kde se ta vyrovnávací paměť IE9 aktualizuje, prosím? Jen mi neraďte změnit prohlížeč. Děkuji


  2. #2

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    ahojky ono by možná stačilo vyčistit Ccleanerem ale zkus kouknout na link je tam i IE, podívej se na nastavení jak máš nastaveno

    http://www.fio.cz/navody/cache/

  3. #3

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    46
    Monde
    Kouzelnictví
    staci zmacknout ctrl + F5 coz je reload stranky vcetne novy cache

  4. #4

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    15
    Monde
    Kouzelnictví
    ccleaner mě napdl jako první věc, kterou použít, když to nešlo,a le nepomohlo. Když se hra načetla, chyběli tam textury, nepř. všechny farmy nebyly vidět. Zatím to dneska jde úplně bez problémů, tak si říkám, že možná chyba chyba u našeho připojení a s hrou to nesouviselo. Uvidím večer.

  5. #5

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    15
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Alfajk View Post
    staci zmacknout ctrl + F5 coz je reload stranky vcetne novy cache
    Jestli mi to večer zas nepůjde, zkusím to. Díky tobě i Casiopea

  6. #6

    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Zemepán,mám taký istý problém ako settlerka,ibaže využívam Google Chrome... ďakujem.

  7. #7
    ex_MOD_Leonell's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    271
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Settlerka View Post
    Zdravím,
    mám problém. Zničeho nic mi začala hra čím dál víc padat a při dalším přihlášení mi to hlásí chybu ať si aktualizuju vyrovnávací pamět prohlížeče. Používám Internet explorer 9. Někdy to prostě naskočí a jde to, pak zas ne.
    Kde se ta vyrovnávací paměť IE9 aktualizuje, prosím? Jen mi neraďte změnit prohlížeč. Děkuji

    Stává se to po údržbě (první hraní po údržbě) ?

    To by odpovídala ta hláška - stará verze klienta ... IE vzal verzi z cache a zkusil ji použít.

    Zkusit to co tu radili: vynutit načtení celé stránky znovu CTRL + F5

    Aktualizace Windows máš automatické nebo je stahuješ ručně - zkusit zkontrolovat při ručním.
    Podívat se na použité doplňky - vyházet co nepotřebuješ (pro zrychlení IE) ... nebo si pozvat někoho znalého (ne jen znalejšího).

    CCleaner - pozor na jeho používání pokud tomu nerozumíš !!!

  8. #8

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    15
    Monde
    Kouzelnictví
    Příspěvek jsem vlákala 3.7. a teď když jsem koukala na novinky na hlavní stránce, údržba byla 4.7., tak ten problém u mě v tomle nebude.

    CTRL + F5 jsem též zkoušela při znovu oběvení problému a nepomohlo. Podařilo se mi přihlásit až po několika hodinách pokusů.

    Žádný doplňky, moduly, atp, nepoužívám. IE mám čistě jen na hraní TSO, ale teď se ukázalo, že i další člověk s tím má problémy v jiném prohlížeči.

    Jediný, co jsem nedělala, je aktualizace win (používám sedmičky). Nemám je automatický.

    Cache jsem promazala ručně přímo v prohlížeči i přes ccleaner (nemám s ním problémy) a od doby, kdy jsem vložila tenhle příspěvek, se mi to stalo ještě asi 2x nebo 3x s touhla hláškou. Jinak mnohokrát se načítala stránka a hned to spadlo. Problém na PC jsem nevyřešila. Někdy mi to šlo několik dní v kuse a pak půl dne/den jsem se mohla dokola přihlašovat a nic.

    Teď (2. den) mám nový notebook, tak uvidím, jestli s tím budu mít i nadále problémy. Vše je nové, čisté a zatím vše běží ok. Sváděla jsem to totiž na připojení internetu, který občas zlobí.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.