Closed Thread
Results 1 to 5 of 5

Thread: Diamanty

  1. #1

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    9
    Monde
    Kouzelnictví

    Diamanty

    Zdarec, dneska jsem se přihlasil ukázala se mi odměna za přihlášení včetně 45diamantů, ale bohužel se mi nepřipsaly??? Jde to nějak vyřešit?

    Díky RisMiLuciferius(lvl-26)

  2. #2

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    14
    Monde
    Kouzelnictví
    Predtim, nez ti doporucim kontaktovat zakaznickou podporu, zkus nasledujici:
    Odhlas se ze hry, smaz cache tveho internetoveho prohlizece, otevri nove okno a zkus se znovu prihlasit.

  3. #3

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    9
    Monde
    Kouzelnictví
    ok, to vymazani cashe pomohlo, diky

  4. #4

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    Rekl jsem, si ze podporim team autoru a koupim si nejake diamanty, necapu jak to maji, ale na nejaky ucet jsem poslal castku a ta mi tam visi a diamanty nemam. Totez pri pokusu pres system Paypal, tak jsem se zaregistrov al poslal castku - ta tam vsis, ale opet zadne diamanty nemam. Je to nejaky trik jak z cloveka vylakat pristup ke kartam nebo nejaka chyba v systemu?

  5. #5
    Graywolff's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Prostějov
    Posts
    27
    Monde
    Kouzelnictví
    Ingo, problémy s připsáním diamantů po jejich nákupu bude asi potřeba řešit přes herní podporu, tady v komunitě na fóru nikdo nemá přístup k údajům Tvého účtu.

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.