Reply to Thread
Results 1 to 9 of 9

Thread: Cech: Klan Elfů

  1. #1

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví

    Cech: Klan Elfů

    Cech byl založen pro aktivní a přátelské hráče,kteří budou přínosem pro cech a mi budeme přínosem pro ně. Na velkém levelu mi ani tak nezáleží,hlavně aby dělal to,co má Doufám že z tohoto cechu vznikne přátelský a aktivní cech. Vstupní poplatek je 400 mincí,šlechtická rezidence nebo padělané potvrzení o členství.(výjmka: pokud je tu volno,což se dozvíte odemne nebo od někoho jiného,tak je vstup bez poplatku). Pokud budete mít zájem,pište mně, hráči The_Edge nebo hráči Produkce.

    Požaduji:
    Slůšné chování a obchodování
    +16 level(kvůli obchodování)
    Dodržování pravidel

    Nyní máme volno(4 místa)
    Těším se na další spolupráci. Johananason
    Last edited by Johananason; 19.10.13 at 09:57.

  2. #2

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    Zdravím všetkých, od dnešného dňa budem pôsobiť ako náborár. Takže v prípade záujmu môžete kontaktovať aj mňa. Nemusíte sa toho báť ani keď ste v tejto hre nováčik a spĺňate podmienku 12+ lvl. U nás Vám radi pomôžeme s čímkoľvek. Stačí ukázať chuť do hry a aktivitu :-)

    Momentálne máme 13 členov a 3 bezplatné voľné miesta.

    Kontaktovať ma môžete v hre. Ak ma tam nenájdete kľudne sa môžete ozvať aj na ICQ 436-106-227, alebo Skype edge1024, či cez steam the_edge11.

    Tešíme sa na Vás.

    edge

  3. #3

    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    9
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj s cechem nemám zatím žádnou zkušenost, tak bych chtěl vědět kolik Vás je, kolik za vstup, co z toho budu mít já a Vy a aspoň malý popis jak to funguje, díky.

  4. #4

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    Zdravím,

    momentálne máme plný stav 16/16. Koľko stojí vstup v čase keď nemáme voľno máš uvedené v prvom príspevku. Princíp cechu je v tom, že to celé stojí na vzájomnej pomoci. Každý deň sa plní "úkol cechu", ktorý vidíš normálne v knihe. Jediný materiálny prínos pre teba sú cech mince, ktoré dostávaš za to, že splníš svoj "úkol". Tento ale musí splniť väčšie množstvo členov cechu aby sme všetci dostali väčšie množstvo cech mincí.

    Príklad : budeš mať za úkol vyrobiť 50 mramoru. Splníš to a dostaneš hneď nejaké cech mince. Keď to isté splní 11 členov (môže to byť aj menej aj viac, je to stanovené v úkole), tak dostanú všetci ďalšie cech mince za splnenie hromadného úkolu.

    Cech mince môžeš potom používať normálne na obchodovanie na trhu, alebo sa za nich dá kúpiť pár špeciálnych predmetov u kupca. Ďalej je v cechu ľahšie osloviť niekoho a povymieňať si bonusy (keď si ich vymeníš, tak trvajú dlhšie). No a potom samozrejme vlastný chat, kde môžeme len tak kecať, alebo si navzájom poradiť.

    Dúfam, že som dostatočne zrozumitelne zodpovedal tvoje otázky :-)

  5. #5

    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    9
    Monde
    Kouzelnictví
    Děkuji

  6. #6

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    Máme dve nové miesta, vstup zdarma.

  7. #7

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    ahoj hledám nové aktivní hráče do cechu kdo má zajem napište mi

  8. #8

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    A prečo to píšeš do nášho cechovného fóra ?

  9. #9

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    Po dnešku zostáva ešte jedno voľné miesto zdarma.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.