Reply to Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 15 of 15

Thread: lepší orientace na dobrodružstvích

  1. #11

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    66
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak možná dobrej nápad, ale já jsem nějak nepochopil, k čemu by to bylo. Ale možná je to tím, že mám vždycky připravený plán bitev a armádu si dovezu přesně podle toho, kolik je třeba.
    Ale hlavně mi vadí, že se nedají zadávat generálům počty armády číselně, nebo že se posuvník klepnutím neposouvá o nějaký podíl. Než se mi podaří nastavit počty, to je vždycky šmidlání myší.

  2. #12
    Ravise's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    443
    Monde
    Kouzelnictví
    Místo "Navštívit" (když si rozkliknu dobrodružství) by na dobrodružství místo zešedlého nápisu mohlo být "Návrat". Ušetřilo by to vytahování lišty přátel.
    Povídky z Globalu | Jak se správně ptát | Člen ex-[Sir]

    Odešel IRL dne 8. 10. 2015

  3. #13
    Fiona's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    28
    Monde
    Kouzelnictví
    Já bych viděla jak nutné řešení přidat chat pro dobrodružství. Dva hráči se mohou domlouvat šeptem, ale pro tři a nebo čtyři v kooperativním dobrodružství to je již špatné. :-(
    Last edited by Fiona; 08.01.14 at 14:18.

  4. #14

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    12
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Fiona View Post
    Já bych viděla jak nutné řešení přidat chat pro dobrodružství. Dva hráči se mohou domlouvat šeptem, ale pro tři a nebo čtyři v kooperativním dobrodružství to je již špatné. :-(
    S tím také souhlasím. Je to problém, pokud se hráči nedomlouvají prostřednictvím jiného programu. Já si ale anechci tahat lidi ze hry do soukromí, tak mi nic jiného než šepot nezbývá. Se dvouma dalšími hráči to jde obtížně.

    Jinak ten nápad s přehledností je výborný, taky bych to uvítala. Jen netuším, jestli někdo z vývojářů nebo zaměstnanců BB vůbec někdy tyto nápady čte.

  5. #15
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Čtu to a předávám dál.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.