Reply to Thread
Results 1 to 4 of 4

Thread: navýšení lomu

  1. #1

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    19
    Monde
    Kouzelnictví

    navýšení lomu

    koupila jsem si navýšení naleziště uhlí a přidala jsem ho na naleziště, ale nenavýšilo se mi , jen mi v nabídce zčernalo a mám obavy že se i zboří a přijdu o suroviny i diamanta

  2. #2

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    19
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak důl se zbořil a navýšemí o 2000 uhlí nikde jen v nabídce mám zčernalou ikonu a diamanty huč amateriál taky, to je binec, co s tím?

  3. #3
    SeFF's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Morava
    Posts
    379
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by zdenka1111 View Post
    Tak důl se zbořil a navýšemí o 2000 uhlí nikde jen v nabídce mám zčernalou ikonu a diamanty huč amateriál taky, to je binec, co s tím?
    Po refreshi/odlogu bys je měl/a mít zpět.

  4. #4
    ex_MOD_Leonell's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    271
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by zdenka1111 View Post
    koupila jsem si navýšení naleziště uhlí a přidala jsem ho na naleziště, ale nenavýšilo se mi , jen mi v nabídce zčernalo a mám obavy že se i zboří a přijdu o suroviny i diamanta
    to značí lag serveru - měl by pomoct refresh
    pokud hrozí vyčerpání a zboření dolu, tak stačí stopnout

    Quote Originally Posted by zdenka1111 View Post
    Tak důl se zbořil a navýšemí o 2000 uhlí nikde jen v nabídce mám zčernalou ikonu a diamanty huč amateriál taky, to je binec, co s tím?
    tohle je lepší řešit v Nápovědě přímo ve hře ... určitě by ti refresh i stopnutí poradili
    fórum má prodlení než někdo odpoví

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.