Reply to Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 17

Thread: Adventura Šaman

  1. #1

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví

    Adventura Šaman

    důrazně doporučuji splnit úkol Kameny tedy uvolnit cestu, dřív než složíte tábor vůdce před Kameny, následně se Vám automaticky otevře cesta, tím pádem pokud jste cestu neuvolnili poklikáním na Kameny ale tím že jste porazili tábor vůdce nebudete moc adventuru dokončit , protože Vám to bude v úkolech pořád viset jako nesplněno

  2. #2

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    no to mají teda "vymakané", to se zas něco povedlo...

  3. #3
    JakubR2013's Avatar
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    Prvni tabor, ktery jsem nicil byl v pravo dole a generalove se tam presunuli vzduchem. Pak jsem sel na druhy nahoru a tam skala nebila. Jak mam lepe popsat situaci. JR

  4. #4

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví

    dobrodružství ŠAMAN

    Zdravím,
    mám problém v dobrodružství ŠAMAN
    mezi hlavními úkoly mám "Zablokovaný vchod", kde je za úkol odstranit kamení. Nemohl jsem to najít, tak sem se snažil dohledat a na místě, kde by měli být nic není. Jinak v celém sektrou jsem už všechny tábory porazil, ale úkol se nedokončil, stále tam "visí" ten "Zablokovaný vchod"
    Už mám jen pár hodin

  5. #5

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Mam ten samý problém, kde má být kamení už nic není, ale úkol stále zůstává a znemožňuje dokončit úkol... děkuji

  6. #6

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    jj taky čekám

  7. #7

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    10
    Monde
    Kouzelnictví
    dokoncil jsem ukol saman a nedostal zadne expy. ma jich byt 14960 nemam nic co se stalo a co usili co jsem do toho vlozil, suroviny a vojaci

  8. #8

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    Mam ten samý problém, kde má být kamení už nic není, ale úkol stále zůstává a znemožňuje dokončit úkol... děkuji[/QUOTE]

  9. #9
    MOD_Gryphem's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    297
    Monde
    Kouzelnictví
    O chybě se ví. Ale všem, co nastala tato chyba, reportujte prosím na podporu.
    Last edited by MOD_Gryphem; 01.07.13 at 09:50.

  10. #10

    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Zdravim, mám problém s úkolem zlomení kouzla. Včera jsem dokončil adv. Šaman a ten úkol pořad v knize úkolů není splněn. Nevíte čím to může být?

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.