Reply to Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 20 of 20

Thread: šaman

  1. #11

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    nechápu jak mám rozbít ty kameny, nejde se v tom dobrodružstí jinak začít s bojem, nepustí mě to. Ví někdo jak na to?

  2. #12
    ex_MOD_Leonell's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    271
    Monde
    Kouzelnictví
    klikni na ně

  3. #13
    JakubR2013's Avatar
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj. Na Samanovi jsem na zacatku ani nevim kdy odklikl pri prohlizeni ostzrova ty skaly, ale nezapocitali se. Ted jsem cele dobrodtuzstvi dodelal a nic se neukoncilo. Nei tam jiz zadny souper.... Kam to muzu hlasit aby me to opravili. JR

  4. #14
    AnneBoleynTudor
    Guest
    Quote Originally Posted by JakubR2013 View Post
    Ahoj. Na Samanovi jsem na zacatku ani nevim kdy odklikl pri prohlizeni ostzrova ty skaly, ale nezapocitali se. Ted jsem cele dobrodtuzstvi dodelal a nic se neukoncilo. Nei tam jiz zadny souper.... Kam to muzu hlasit aby me to opravili. JR
    Mám bohužel stejný problém

  5. #15

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    píšeš nevíš kdy , takže neodklikl spíš to bude takto viz zde

    http://forum.thesettlersonline.cz/th...ura-%C5%A0aman

  6. #16
    JakubR2013's Avatar
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    Prvni tabor, ktery jsem nicil byl v pravo dole a generalove se tam presunuli vzduchem. Pak jsem sel na druhy nahoru a tam skala nebila. Jak mam lepe popsat situaci. JR
    Dekuji za radu, ale tam to neni. Teda podle me JR

  7. #17
    ex_MOD_Leonell's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    271
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by JakubR2013 View Post
    Ahoj. Na Samanovi jsem na zacatku ani nevim kdy odklikl pri prohlizeni ostzrova ty skaly, ale nezapocitali se. Ted jsem cele dobrodtuzstvi dodelal a nic se neukoncilo. Nei tam jiz zadny souper.... Kam to muzu hlasit aby me to opravili. JR
    Quote Originally Posted by AnneBoleynTudor View Post
    Mám bohužel stejný problém
    Jak vypadá kniha úkolů otevřená na dobrodružství?
    nastavit na úkol se sklálou a udělat printscreen a dát na imgur.com a sem odkaz

    jinak chyby ve hře se posílají na podporu - z hlavní stránky - kontaktní formulář (ale podpora je JEN o pracovní dny)

  8. #18
    AnneBoleynTudor
    Guest
    Quote Originally Posted by MOD_Leonell View Post
    Jak vypadá kniha úkolů otevřená na dobrodružství?
    nastavit na úkol se sklálou a udělat printscreen a dát na imgur.com a sem odkaz

    jinak chyby ve hře se posílají na podporu - z hlavní stránky - kontaktní formulář (ale podpora je JEN o pracovní dny)
    tady je ten odkaz:
    http://imgur.com/delete/zRIdrOqMfQ4naxq

  9. #19
    JakubR2013's Avatar
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    Posilam to na podporu od vcera.
    Je tam na Hlavni ukol, nablokovany vchod - 2 nesplneny kamen a pod tim ukol saman jako aktivni dobrodruzstvi. Diky. Jo ja nevim jak delat printscreen. JR

    Ten obrazek sedi a jsem si skoro jist, ze tam na ty skaly jsem klikal, ale nesplniko to ukol. JR
    Last edited by JakubR2013; 29.06.13 at 14:35. Reason: adding some more

  10. #20

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by MOD_Leonell View Post
    ... není v knize úkolů? z hvězdy jen tak (samo od sebe) nezmizí - buď jsi ho smazal nebo pustil
    nic jsem nemazal, přece nejsem vokurka ;-) jen jsem se díval na obtížnost a zavřel jsem ho křížkem nahoře. pak jsem spustil vedle něho dobrodružství Nové "něco" a když jsem skončil, už tam nebylo

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.