Closed Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 14 of 14

Thread: Navrácení stavební licence

  1. #11

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    115
    Monde
    Kouzelnictví
    Lomy na mramor a kameny žádnou licenci nestojí, proto ani žádnou nevrátí.
    Doly na železo, měď, uhlí a zlato stojí licenci, protože na nich musíš postavit budovu (důl), která stojí licenci. Jakmile se důl vyčerpá a zřítí (nebo ho zbouráš sám před jeho vyčerpáním), dostaneš licenci nazpět. Za odklizení zřícených trosek se už nic nedostává (ani se nemusí odklízet, geolog je při znovuobjevení sám odklidí).

  2. #12

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    11
    Monde
    Kouzelnictví
    Ani mně se dvakrát licence za vyčerpaný měděný důl nevrátila. Poprvé jsem si nebyl jist, tak jsem nechal druhý důl vyčerpat "v přímém přenosu" a licence se nevrátila ... a zdá se že se tak děje právě v případě měděného dolu.

  3. #13

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    66
    Monde
    Kouzelnictví
    A zkusili jste hru restartnout? Mě dneska taky jedna licence zmizela, ale po refrshi okna hry se licence objevila. Zřejmě nějaká chybka v klientovi, ale na serveru to je správně.

  4. #14

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    25
    Monde
    Kouzelnictví
    Zjistil jsem, že občas se licence nevrátila, ale co se mi vyplatilo bylo, že jsem důl sboural těsně před koncem, jednak se mi vrátila licence, jednak mi ještě vrátila část nákladů (dřevo, kámen a pod), takže stavba nového už není pak tak drahá (např. u železa)

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.