Closed Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 14

Thread: Navrácení stavební licence

  1. #1

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví

    Navrácení stavební licence

    Nevrátí se mi stavební licence po zbourání budovy nebo dolu.Po zhroucení dolu je nutné najít nové ložisko a postavit nový.Pokaždé mě to ovšem stojí lincenci a důl vydrží chvilku.Kde budu brát tolik licencí.Po zbourání budovy se licence nevrátí.Je to v pořádku?Děkuji za odpověd.

  2. #2

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    To já mám stejný prblém. Několikrát se mi už vytěžili doly na měděnou rudu a bylo potřeba postavit nové. Použil jsem geologa a nechal jsem si najít nové naleziště. Geolog mi našel naleziště buď místo vytěženého dolu, tedy rujna dolu se změnila na naleziště nebo uplně někde jinde. Postavil jsem na nalezišti nový důl a odečetlo mi to za každý důl stavební licence. Na chatu mi poradili zbořit rujnu dolu a nic. Licence mi pořád mizí a brzo nebudu mít další. Může někdo napsat na nějaký odkaz kde je to popsané nebo přesně napsat jak mám doly nahrazovat. Díky

  3. #3

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Stavební licence by se měla navrátit okamžitě po zřícení dolu, tedy ve chvíli, kdy se důl změní na ruinu. Když pak ruiny bouráš licenci už nedostáváš zpět, protože by si jí již měl mít. Není možné, že jsi třeba nebyl online a nevšiml si tak návratu licence ihned po zřícení dolu?

  4. #4

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Muze to byt mozne. Ted uz si hlidam pocet licenci a cekam az se mi dul na medenou rudu zborti. Pak uvidime.

  5. #5

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    Potvrzuji problem, prisel jsem o licenci - ruinu dolu jsem zboural, nechal geologa najit medeny dul, ktery nasel jinde, postavil jsem novy dul na jinem miste, ale odecelo to dalsi licenci.

  6. #6

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    21
    Monde
    Kouzelnictví
    PajaSoft a další, licence se vracejí! Ovšem v okamžiku, kdy dojde poslední ruda v dolu a hned jak se z něj stane ruina. Tzn. že zbořením ruiny nezískáne licenci, protože tu jste již získali při vyčerpání poslední rudy v dolu.

  7. #7

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    Hmm a ja uz po nekolikate rikam, ze jsem mel 7 stavebnich licenci v okamziku, kdy medeny dul mel 4 posledni kousky rudy a kdyz jsem pozdeji (cca 30 minut pote) postavil novy, tak od te doby jsem mel volnych licenci jen 6. Zkusil jsem tedy zbourat i tu ruinu, co tam jeste zustala (coz se mozna po nejake dobe deje samo, aspon se mi to stalo u studny, ze po vycerpani pres noc zmizela zcela), ale k navratu na mnou ocekavane cislo volnych stavebnich licenci zpet na 7 to nevedlo.

    Mezitim jsem zadnou jinou budovu ani nepostavil, ani neznicil... That's all.

  8. #8

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Mám stejný problém jako PaJaSoft. Ty licence se mi nějak nevracejí a už není z čeho stavět. Kupovat si 10 licencí za diamanty mi přijde k ničemu když o ně za chvilku přijdu. Co s tím?

  9. #9

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    Mám rovnaký problém ako diskutujúci vyššie. Po vyčerpaní dolu sa mi licencie nevrátia.

    Edit: Tak blbec som samozrejem ja. Pretože na kamenný/mramorový důl licencie nie sú treba, tie sa postavia "samo" po náleze geológa :-)
    Last edited by Aendil; 07.12.12 at 16:07.

  10. #10

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj, právě jsem hledal nějakou radu ohledně licencí na důl a jak to je přesně s tím navracením zpět, protože mám zjevně stejný problém jako vy tady ty licence se mi nějak nevracejí a vyzkoušel jsem snad všechny varianty i jsem čekal do posledního kousku rudy, či se mi tam přičte zpět automaticky nebo ne. Chci se zeptat odpověděli ti na tvůj dotaz? Díky.

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.