Reply to Thread
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 10 of 24

Thread: Odstávky serverů

  1. #1

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    216
    Monde
    Kouzelnictví

    Odstávky serverů

    Nechápu, proč když napíšete, že odstávka bude 1:30-9:00, tak ty servery stejně vypnete už v 1:21. Nestihl jsem dát na noc vyrábět vojáky... a proč jsem to nedal dělat dřív? Třeba proto, že hra je zabugovaná a hráč pod level 41 nemůže házet koše jinému hráči, který vyrábí elitní vojáky, protože se k němu vůbec nedostane na ostrov, tak jsem musel se zadáváním výroby čekat, než budou koše nahozené. Ach jo.

  2. #2

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    A_T_F napodobne me takhle pobezi mincovna s tavirnou zlata bez buffu protoze jsem je nestihl ulozit k spanku...
    Last edited by Karamon; 27.06.13 at 00:44.

  3. #3

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    39
    Monde
    Kouzelnictví
    dělat ve všední den odstávku do 9.00 hod je prostě zvěrstvo. Koho tohle napadlo? Už odstávka do 6 hod každou středu dělá tem co chodí do práce problémy. Optimální by byly odstávky do 5.00

    tuhle odstávku do 9.00 vymyslel asi někdo kdo chodí do práce na oběd

  4. #4

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    11
    Monde
    Kouzelnictví
    Sakra, štve mě to.....Takhle se sem dostanu až odpoledne a vše bude popadané

  5. #5

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    24
    Monde
    Kouzelnictví
    Jo, tohle je docela přesně napsané!!! ... Je to ale hra , takže nejde o život a navečer to zase postavíme na nohy.

  6. #6

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj osobne si myslim ze behem odstavky ma stat cas i ve hre.. alespon u dobrodruzstvi... ja osobne jsem si koupil za penize diamanty za ne dobrodruzstvi a odstaartoval jsem ho tak abych ted kdyz jsem prisel po nocni jsem zahajil posledni utok.. a to nestihnu vyprava se ukonci ja neyiskam odmenu a diamanty v pr... Abch pravdu rekl jsem malinko nastavanej. Vlasne malinko vic.

  7. #7
    Zergous's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    147
    Monde
    Kouzelnictví
    Ale co by jste pro balónky za které dostanete možnost hodit si skin na baráček neudělali, že? (ftip)

  8. #8

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    obecně informovanost o odstávce nebo údržbě je dost špatná, ano pravidelně každou středu ovšem info o ní se na hlavní straně že se opravdu uskuteční je až v noci nebo hodně pozdě večer, kdy každý normální člověk už spí, včera údržba nebyla nikdo nebyl o tom informován, potom se objeví na hlavní straně že odstávka proběhne kvůli výročí ze včera na dnešek ovšem doteď tam není čas odkdy do kdy, nebýt toho že jsem si to přečetla ráno taky na foru že do 9ti tak budu klikat jak zběsilá od 6:00 a v 7 zakládat vlákno že se něco podělalo

    řešení
    odstávku respektive údržbu serveru na titulní straně uvádět už ráno s přesným časem

    a to nejen proto aby to člověk věděl že se to uskuteční, ale hlavně jak tu někdo výše zmínil kvůli adventurám a hlavně kvůli bonusům, které pochopitelně z půlky pak vyšumí luftem, předpokládá že tohle info BB_Kahsi jako administrátor má a předpokládám že ho měl i včera a potom nechápu proč nebyl čas na úvodní straně uveden

    ke stávajícím častým a nepříjemným chybám je neinformovanost jen další jehlou k popíchnutí, trochu vstřícnosti by neškodilo

    Casi

  9. #9

    Join Date
    May 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Taky se pridavam,je to nesmysl a nebylo o tom ani poradne informovano,nemluve o tom ze se to vyplo uz ve dvacet a ne v pul takze sem jeste nestacil par dulezitejch veci,...proste hodne spatne udelany...

  10. #10
    SeFF's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Morava
    Posts
    379
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Amazonstarfish View Post
    Taky se pridavam,je to nesmysl a nebylo o tom ani poradne informovano,nemluve o tom ze se to vyplo uz ve dvacet a ne v pul takze sem jeste nestacil par dulezitejch veci,...proste hodne spatne udelany...
    Čas je relativní pojem .

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.