Reply to Thread
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 11 to 20 of 24

Thread: Odstávky serverů

  1. #11

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    129
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Novindus View Post
    Ahoj osobne si myslim ze behem odstavky ma stat cas i ve hre.. alespon u dobrodruzstvi... ja osobne jsem si koupil za penize diamanty za ne dobrodruzstvi a odstaartoval jsem ho tak abych ted kdyz jsem prisel po nocni jsem zahajil posledni utok.. a to nestihnu vyprava se ukonci ja neyiskam odmenu a diamanty v pr... Abch pravdu rekl jsem malinko nastavanej. Vlasne malinko vic.
    nevím na co jsi naštvanej,čas na adventuře se ti prodlouží o několik hodin kvůli odstávce ,takže vše v pohodě stihneš pokud se připojíš během dne.

  2. #12

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Odstávka ve všední den u tohoto druhu služby je naprosto logická. O víkendu tam sedí vednevnoci hodně lidí. Kolik třeba děcek vám bude sedět u PC ve středu v 9h? Všichni jsou ve škole nebo na šichtě. Tudiž je tu minimum lidí. A u každé věci co se na serveru mění může dojít ke spoustě nečekaných problémů. Osobně mám nejlepší zkušenost s odstávkou okolo 3h ráno. Ale né vždy se to dá takto naplánovat. :-( . Je to jen hra lidi tak tu chvilku nějak přežijete né?
    Last edited by hub081; 27.06.13 at 07:57.

  3. #13

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Luo7 View Post
    nevím na co jsi naštvanej,čas na adventuře se ti prodlouží o několik hodin kvůli odstávce ,takže vše v pohodě stihneš pokud se připojíš během dne.
    to teda nevim odkud sis vycucal ze se prodlouzi cas pri odstavce... vse se zpetne dopocitava

  4. #14
    MOD_Gryphem's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    297
    Monde
    Kouzelnictví
    Server už běží.

  5. #15

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    216
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by MOD_Gryphem View Post
    Server už běží.
    Což je sice úžasné, ale primární problém, tedy že si to vypínáte kdy se vám zamane (a v rozporu se zveřejněnými informacemi), to jaksi neřeší.

  6. #16
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Pří každé údržbě je oznámení na webu den dopředu, kolem poledne.

    Čas na dobrodružsrví se vždy prodlužuje o dobu údržby, výroba se dopočítá.

  7. #17

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    Kahsi ano cas zverejnen je ale kdyz si to vypnete o 10 minut driv je problem... pochybuju ze mi nekdo nahradi ztratu minci a zlatych cihel za tu dobu co byla udrzba a me jela tavirna zlata a mincovna bez buffu jelikoz jsem je nestihl uspat a cas dobrodruzstvi se urcite neprodluzuje kdyz jsem mel rano na severanech cas zkraceny o dobu udrzby
    Last edited by Karamon; 27.06.13 at 17:18.

  8. #18

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    55
    Monde
    Kouzelnictví
    Bylo to oznámeno včas. Stačí to lépe sledovat.

  9. #19

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    Emhyre bylo oznameno vypnuti v 1:30 a ne 1:20...

  10. #20

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    216
    Monde
    Kouzelnictví
    Emhyr, Kahsi: přečtěte si první příspěvek vlákna, než začnete vynášet unáhlené soudy...

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.