Reply to Thread
Results 1 to 6 of 6

Thread: Zdražování ceny knih

  1. #1

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    27
    Monde
    Kouzelnictví

    Zdražování ceny knih

    Ahoj osadníci,

    mohl by prosím někdo napsat jak se bude zdražovat výroba knih? Zatím získávám jen rozporuplné informace viz.níže:

    1. Kdy dojde ke zdražení?
    - zdražení je vždy po každých 10 vyrobených kusech bez rozdílu typu knihy
    - zdražení je vždy po 10 kusech u Rukopisu, 20 kusech u Svazku a 30 kusech u Kodexu

    2. O kolik se zdraží?
    - u všech typů knih vždy o cca 10% předchozích hodnot všech vstupních surovin (u Rukopisu a Svazku vždy po jedné knize)
    - o 10% u Rukopisu, o 20% u Svazku a o 50% u Kodexu z předchozích hodnot všech vstupních surovin (u Rukopisu a Svazku vždy po jedné knize)

    3. Jaký je strop zdražování?
    - žádný strop není
    - strop je 190% původních hodnot
    - strop je 200% původních hodnot (dvojnásobek)


    ... díky za odpověď

  2. #2

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    129
    Monde
    Kouzelnictví
    1: ke zdražení dojde u každé 10.knihy kterou vyrobíš.To znamená vyrobíš 10 rukopisů a rukopis č.11 bude na suroviny navýšen o 10% původních hodnot.Takže bude stát 275 papíru, 220 hrotů a 11 mincí.Rukopis č.21-30 bude stát zase o 10% víc,takže 300 papírů, 240 hrotů a 12 mincí....atd až po rukopis č.91 který bude stát 475 papírů, 380 hrotů a 19 mincí.Další navýšení už nebude ikdyž budeš dělat kolik chceš rukopisů.
    2:stejně jako u rukopisu to platí i u dalších dvou knih,pokud vyrobíš 10 kodexů,tak kodex č. 11 bude stát o 10% surovin víc...atd.

    vysvětloval jsem ti to ve hře v nápovědě, ale zřejmě jsi to nepochopil.

  3. #3

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    27
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Luo7 View Post
    1: ke zdražení dojde u každé 10.knihy kterou vyrobíš.To znamená vyrobíš 10 rukopisů a rukopis č.11 bude na suroviny navýšen o 10% původních hodnot.Takže bude stát 275 papíru, 220 hrotů a 11 mincí.Rukopis č.21-30 bude stát zase o 10% víc,takže 300 papírů, 240 hrotů a 12 mincí....atd až po rukopis č.91 který bude stát 475 papírů, 380 hrotů a 19 mincí.Další navýšení už nebude ikdyž budeš dělat kolik chceš rukopisů.
    2:stejně jako u rukopisu to platí i u dalších dvou knih,pokud vyrobíš 10 kodexů,tak kodex č. 11 bude stát o 10% surovin víc...atd.

    vysvětloval jsem ti to ve hře v nápovědě, ale zřejmě jsi to nepochopil.
    Možná tě to překvapí, ale pochopil jsem tvoje vysvětlení už ve hře. Jen si informace obvykle ověřuji z více zdrojů. Např. Quintus mi dnes poslal tento odkaz:
    http://forum.tsotesting.com/threads/...-cost-increase
    což je poněkud něco jiného než o čem hovoříš ty ...

    Budu rád když tvoje informace někdo potvrdí.

    p.s. No offence

  4. #4

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    jestli je to podle toho jak pise Deda Lebeda tak je to trosku pritazeny za vlasy... to jako budu ve finale na 1 kodex potrebovat 3x svazky a 9x knihu? a to jeste nemusi byt finalni cena tzn. by se to mohlo zvysit treba na 5x svazek = 25x rukopis ci vic...

  5. #5

    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Earth
    Posts
    78
    Monde
    Kouzelnictví
    Je zajímavé, že se k tomuto stále nevyjádřil veřejně CM. (Poslal mi sice PM se slovy - "ano, výroba se zdražuje ale není to nic hrozného" bohužel detaily nesdělil.)

  6. #6
    SipkovejRuza
    Guest
    Quote Originally Posted by Prometheus View Post
    Je zajímavé, že se k tomuto stále nevyjádřil veřejně CM. (Poslal mi sice PM se slovy - "ano, výroba se zdražuje ale není to nic hrozného" bohužel detaily nesdělil.)
    A nebude to např. tím, že než ti to sem napíše, tak si to musí ověřit?
    Takže první informaci máš a další dostaneš.
    Jak dlouho trvalo než jsme dostali ofiko zprávu o obchodovatelnosti sila za cech mince ...

    Hraješ ještě na DE serveru? co tam ... větší komunita - víc hlav, víc ví

    Bych tak nějak předpokládal, že když to nehraješ první den, že už ses trpělivosti u TSO naučil

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.