Reply to Thread
Page 3 of 11 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 21 to 30 of 107

Thread: 20. Výročí Settlers

  1. #21

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    56
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak jestli je "odměna" toto dobrodružství, tak mě sklamali, na test serveru jsem jedno rozjel a ztráty po 3 dnech jsou 6k a jsem v půlce

  2. #22

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Odmění dlouhodobé hráče za věrnost. Všichni, kteří začali hrát v roce 2012, dostanou 10000 diamantů, 10000 mincí, 10000 exo papíru a 10000 titanových tiskařských.

  3. #23

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    Jj, já zase takové očekávání nemám, stačí si vzpomenout na poslední krizovku, jaké to budou odměny za splnění a většina hráčů byla zklamaná. No, snad se k narozkám postaví čelem a překvapí.....a možná přijde i kouzelník.

  4. #24

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    Mne by stacil novy ostrov na kolonizovanie s .

  5. #25

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    Myslím, že zprovozní PVP.

  6. #26

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    ja by som prijal dake hromadne dobrodruzstvo aspon tak pre 10 hracov , ze by cely cech sa musel na nom podielat a spolupracovat

  7. #27

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    15
    Monde
    Kouzelnictví
    Zruší status =BETA=, odmění stálé a aktivní hráče aspon 5000 diamanty a nějakými speciálními bonusy.
    A potěšilo by dobrodružství, na nějakém retro ostrově podle nějaké mapky S 2.

  8. #28

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    pvp to doufám nebude na to jsou jiné hry , ale pár tisíc diamantů by se šiklo ,nic je to nestojí jen pár úderů do klávesnice a nám to udělá radost ,obzvláště těm co do toho už pěkných pár stokurun vrazilo SETTLERŮM ZDAR

  9. #29

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    52
    Monde
    Kouzelnictví
    Ja bych taky bral nejaky ostruvek na kolonizovani,mam svuj ostrov total zastavenej,nemam uz zadny misto,a kdyby k tomu byla budova pristavu,aspon 2 rybarsky lode a obchodni lod na obchodovani s prateli,nemelo by to chybu.Tem co budou namitat,ze je to zbytecny,kdyz je otevreny trh,mam na mysli obchodni lod ze starych settleru,zadas si zadane zbozi a cenu,za kolik a pak ji pustis automaticky jezdit a obchodovat,napr.potrebuju zeleznou rudu,zadam si 50k mnozstvi a cenu napr.50 minci a vecer to mam ve skladu.Dale kdyby byla valecna galera,jako maji pirati v adventure Ostrov piratu,s tim by se dali delat veci,treba namorni dobrodruzstvi,nalodis vojsko a budes dobyvat piratske lode,i jako dekorace by to bylo pekny,nezabralo by to misto.

  10. #30

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    9
    Monde
    Kouzelnictví
    Já chci rozšíření v podobě nového ostrova na kolonizaci, vždyť o tom přeci settleři jsou :P

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.