Reply to Thread
Results 1 to 2 of 2

Thread: Okno zpráv

  1. #1

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví

    Okno zpráv

    Celkem bych uvítal možnost označit vybrané zprávy a přesunout je někam jinam. Mnohokrát se mi totiž stalo, že když jsem vymazával například zprávy o nahození bonusu od přítele, tak jsem si omylem smazal i zprávu kterou jsem mazat nechtěl!
    Nemyslím si, že by byl pro programátory problém, udělat v poště druhou "záložku" nazvanou například "Archiv" a do ní by si hráč mohl přesunout zprávy o které nechce přijít.
    V současné době mě totiž nenapadá jak tento nedostatek obejít :-(

    Roderik (cech Night's Watch)

  2. #2
    MOD_Gryphem's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    297
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Roderik View Post
    Celkem bych uvítal možnost označit vybrané zprávy a přesunout je někam jinam. Mnohokrát se mi totiž stalo, že když jsem vymazával například zprávy o nahození bonusu od přítele, tak jsem si omylem smazal i zprávu kterou jsem mazat nechtěl!
    Nemyslím si, že by byl pro programátory problém, udělat v poště druhou "záložku" nazvanou například "Archiv" a do ní by si hráč mohl přesunout zprávy o které nechce přijít.
    V současné době mě totiž nenapadá jak tento nedostatek obejít :-(

    Roderik (cech Night's Watch)
    Zkusím poslat výše, ale nevím jak se k tomu postaví vedení.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.